Swim Mania Edycja 4 / Dolnośląska Liga Pływacka

5 cze 2022 ⁕ Wrocław ⁕ 50m ⁕ Lokalne zawody pływackie
2
Złote
1
Srebrny
1
Brązowy
8
Zawodników
15
Startów
3
Życiówki
0
Rekordów klubu
+8
Cholewa Zuzanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
404 punkty za najlepszy start
757 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
6
1:09.90
 PB
404
200m 
zmienny
 
11
2:58.37
 PB
353
Misiewicz Hanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
427 punktów za najlepszy start
427 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
5
1:08.64
 
427
200m 
zmienny
dyskwalifikacja Z3
Piebiak Nicola 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
587 punktów za najlepszy start
1117 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:01.75
 
587
200m 
zmienny
 
2
2:35.84
 
530
Piskorska Marta 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
455 punktów za najlepszy start
876 punktów za wszystkie starty
100m 
grzbietowy
 
1
1:14.67
 
455
200m 
zmienny
 
10
2:48.20
 
421
Włodarczyk Maja 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
453 punkty za najlepszy start
792 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
3
1:07.31
 
453
200m 
zmienny
 
15
3:00.85
 PB
339
Drzycimski Maciej 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
462 punkty za najlepszy start
805 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
5
1:00.65
 
462
200m 
zmienny
 
12
2:42.80
 FS
343
Pańka Oliwier 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
367 punktów za najlepszy start
689 punktów za wszystkie starty
100m 
grzbietowy
 
4
1:12.41
 
367
200m 
zmienny
 
14
2:46.16
 
322
Paprocki Piotr 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
301 punktów za najlepszy start
593 punktów za wszystkie starty
100m 
klasyczny
 
5
1:25.72
 
292
200m 
zmienny
 
17
2:49.92
 FS
301

~~~~~~Swim Mania Edycja 4 / Dolnośląska Liga Pływacka~~~~~~

Letnie Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska 14 lat i starsi

28-29 maj 2022 ⁕ Wrocław ⁕ 50m ⁕ Mistrzostwa okręgu
2
Złote
5
Srebrnych
1
Brązowy
8
Zawodników
40
Startów
15
Życiówek
0
Rekordów klubu
+7
Cholewa Zuzanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
417 punktów za najlepszy start
2110 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
15
31.67
 
417
100m 
dowolny
 
11
1:10.07
 
401
200m 
dowolny
 
10
2:37.81
 
366
50m 
grzbietowy
 
19
40.79
 
289
100m 
grzbietowy
 
16
1:29.12
 
267
50m 
motylkowy
 
8
34.02
 PB
370
Misiewicz Hanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
439 punktów za najlepszy start
1935 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
12
31.14
 
439
100m 
dowolny
 
8
1:08.87
 
423
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
 
12
37.02
 PB
387
100m 
grzbietowy
 
10
1:22.21
 PB
341
50m 
motylkowy
 
10
34.81
 
345
Piebiak Nicola 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
572 punkty za najlepszy start
2619 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
1
28.51
 
572
100m 
dowolny
 
2
1:03.51
 
539
200m 
dowolny
 
2
2:20.50
 
519
400m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
 
2
33.53
 
520
100m 
grzbietowy
 
2
1:13.92
 
469
200m 
grzbietowy
dyskwalifikacja DSQ
Włodarczyk Maja 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
450 punktów za najlepszy start
2427 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
16
31.68
 PB
417
100m 
dowolny
 
6
1:07.58
 
447
200m 
dowolny
 
5
2:27.38
 PB
450
400m 
dowolny
 
5
5:17.03
 PB
414
50m 
motylkowy
 
7
33.87
 PB
375
100m 
motylkowy
 
4
1:20.70
 
324
Drzycimski Maciej 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
464 punkty za najlepszy start
2441 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
7
27.72
 PB
429
100m 
dowolny
 
5
1:00.59
 
464
200m 
dowolny
 
4
2:16.31
 
419
400m 
dowolny
 
5
4:48.78
 PB
442
50m 
motylkowy
 
16
30.96
 
372
100m 
motylkowy
 
10
1:12.64
 
315
Pańka Oliwier 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
367 punktów za najlepszy start
984 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
18
29.18
 PB
367
50m 
grzbietowy
 
12
34.40
 
331
200m 
klasyczny
 
3
3:11.38
 FS
286
Paprocki Piotr 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
330 punktów za najlepszy start
1785 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
18
30.24
 PB
330
50m 
grzbietowy
 
17
35.57
 PB
299
100m 
grzbietowy
 
14
1:18.13
 PB
292
200m 
grzbietowy
 
6
2:48.80
 PB
291
50m 
klasyczny
 
9
38.88
 PB
297
100m 
klasyczny
 
7
1:27.36
 
276
Żerek Roman 34 lat, 1988
Kategoria: 16-50 lat
520 punktów za najlepszy start
520 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
27
26.00
 
520

~~~~~~Letnie Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska 14 lat i starsi~~~~~~

SwimMania Dolnośląska Liga Pływacka edycja III 2021/2022

24 kwi 2022 ⁕ Wrocław ⁕ 50m ⁕ Lokalne zawody pływackie
3
Złote
Srebrnych
2
Brązowe
5
Zawodników
10
Startów
6
Życiówek
0
Rekordów klubu
+8
Cholewa Zuzanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
27 punktów za najlepszy start
27 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
4
1:09.74
 PB
27
200m 
dowolny
 
17
2:44.19
 
Horosiewicz Paulina 13 lat, 2009
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
11
1:20.96
 PB
200m 
dowolny
dyskwalifikacja DSQ
Misiewicz Hanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
Piebiak Nicola 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
112 punkty za najlepszy start
208 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:02.46
 
112
200m 
dowolny
 
1
2:18.13
 
96
Piskorska Marta 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
47 punktów za najlepszy start
47 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
11
2:32.55
 PB
100m 
grzbietowy
 
1
1:15.34
 
47
Włodarczyk Maja 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
56 punktów za najlepszy start
96 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
3
1:07.21
 PB
56
200m 
dowolny
 
7
2:28.53
 
40
Drzycimski Maciej 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
68 punktów za najlepszy start
101 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
3
1:00.43
 
68
200m 
dowolny
 
6
2:17.92
 
33
Paprocki Piotr 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
15
2:34.42
 PB
100m 
grzbietowy
 
7
1:20.41
 PB

~~~~~~SwimMania Dolnośląska Liga Pływacka edycja III 2021/2022~~~~~~

XI Puchar Prezesa DOZP w pływaniu

23 kwi 2022 ⁕ Legnica ⁕ 25m ⁕ Lokalne zawody pływackie
4
Złote
1
Srebrny
5
Brązowych
8
Zawodników
25
Startów
13
Życiówki
0
Rekordów klubu
+9
Cholewa Zuzanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
340 punktów za najlepszy start
660 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja O1
200m 
dowolny
 
5
2:38.10
 PB
340
100m 
grzbietowy
 
5
1:20.22
 PB
320
Misiewicz Hanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Piebiak Nicola 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
557 punktów za najlepszy start
1627 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:01.06
 
557
200m 
dowolny
 
1
2:14.34
 PB
555
100m 
grzbietowy
 
2
1:08.44
 PB
515
Piskorska Marta 15 lat, 2007
Kategoria: 15-16 lat
451 punktów za najlepszy start
1300 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
5
1:05.79
 PB
445
100m 
grzbietowy
 
1
1:11.57
 
451
200m 
zmienny
 
4
2:44.84
 PB
404
Włodarczyk Maja 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
421 punktów za najlepszy start
1155 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
5
1:08.95
 
387
200m 
dowolny
 
4
2:27.34
 
421
100m 
grzbietowy
 
3
1:18.09
 PB
347
Drzycimski Maciej 15 lat, 2007
Kategoria: 15-16 lat
441 punktów za najlepszy start
1195 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
4
59.99
 
420
200m 
dowolny
 
1
2:10.52
 
441
100m 
motylkowy
 
3
1:08.84
 FS
334
Pańka Oliwier 15 lat, 2007
Kategoria: 15-16 lat
331 punktów za najlepszy start
961 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
15
1:05.30
 PB
325
100m 
grzbietowy
 
6
1:09.81
 
331
200m 
zmienny
 
5
2:42.85
 PB
305
Paprocki Piotr 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
280 punktów za najlepszy start
790 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
4
2:32.40
 FS
277
100m 
grzbietowy
 
3
1:18.54
 PB
233
100m 
klasyczny
 
5
1:24.53
 PB
280
Wołodko Wiktor 15 lat, 2007
Kategoria: 15-16 lat
376 punktów za najlepszy start
1010 punktów za wszystkie starty
100m 
klasyczny
 
3
1:16.61
 
376
100m 
motylkowy
 
6
1:12.78
 PB
282
200m 
zmienny
 
3
2:35.26
 PB
352

~~~~~~XI Puchar Prezesa DOZP w pływaniu~~~~~~
     

strona
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 

następna