Swim Mania Dolnośląska Liga Pływacka IV edycja

so, 7 listopada 2020
Wrocław • 50m
Lokalne zawody pływackie

XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO

so, 21 listopada 2020
Legnica • 25m
Lokalne zawody pływackie

Nadchodzące starty

Uwaga: Rodzice chcący wysłać swoje dziecko na zawody proszeni są o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym zawodów (niebieska ikona z "i"), szczególnie z regulaminem opłat za uczestnictwo zawodnika w zawodach.

Swim Mania Dolnośląska Liga Pływacka IV edycja

so, 07. listopada 2020 :: Wrocław :: Zawody okręgowe

XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO

so, 21. listopada 2020 :: Legnica :: Zawody okręgowe

XXXI Memoriał Marka Petrusewicza

2020.10.16-17 :: Wrocław :: Lokalne zawody pływackie
4
Zawodników
18
Startów
10
Życiówek
0
Rekordów klubu
+2
Kicińska Anna 16 lat, 2004
Kategoria: 13-16 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
50m 
motylkowy
dyskwalifikacja NW
100m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Laszczak Aleksandra 13 lat, 2007
Kategoria: 13-16 lat
445 punktów za najlepszy start
2051 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
dowolny
 
51
2:28.32
 
412
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
45
33.91
 
433
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
41
1:11.87
 PB
445
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
65
33.87
 PB
372
100m 
zmienny
Eliminacje
 
62
1:17.35
 
389
Piskorska Marta 13 lat, 2007
Kategoria: 13-16 lat
358 punktów za najlepszy start
1546 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
dowolny
Eliminacje
 
92
1:15.21
 PB
298
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
66
36.12
 PB
358
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
58
1:17.78
 
351
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
63
44.51
 PB
264
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
82
37.45
 
275
Sławińska Olivia 14 lat, 2006
Kategoria: 13-16 lat
526 punktów za najlepszy start
2024 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
46
28.39
 PB
526
400m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
27
35.49
 
521
100m 
klasyczny
dyskwalifikacja NW
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
40
31.40
 PB
468
100m 
zmienny
Eliminacje
 
34
1:10.74
 
509
Wołodko Oskar 15 lat, 2005
Kategoria: 13-16 lat
432 punkty za najlepszy start
1687 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
111
27.05
 PB
418
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
400m 
dowolny
 
30
4:45.53
 FS
410
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
41
33.52
 PB
427
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
35
1:13.54
 PB
432
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW

~~~~~~XXXI Memoriał Marka Petrusewicza~~~~~~

XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza

5
Złotych
2
Srebrne
5
Brązowych
7
Zawodników
22
Starty
17
Życiówek
0
Rekordów klubu
+5
Cholewa Zuzanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
270 punktów za najlepszy start
759 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
9
35.45
 PB
270
100m 
dowolny
 
6
1:18.47
 PB
262
50m 
motylkowy
 
6
39.91
 PB
227
Kicińska Anna 16 lat, 2004
Kategoria: 15-16 lat
486 punktów za najlepszy start
1384 punktów za wszystkie starty
50m 
grzbietowy
 
1
32.64
 
486
100m 
grzbietowy
 
1
1:11.73
 
448
50m 
motylkowy
 
4
31.81
 
450
Laszczak Aleksandra 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
448 punktów za najlepszy start
1265 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
2
29.96
 PB
448
100m 
grzbietowy
 
1
1:11.89
 PB
445
50m 
motylkowy
 
2
33.88
 PB
372
Misiewicz Hanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
367 punktów za najlepszy start
999 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
3
1:11.72
 PB
343
50m 
grzbietowy
 
3
35.85
 PB
367
50m 
motylkowy
 
4
36.86
 PB
289
Piebiak Nicola 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
442 punkty za najlepszy start
1240 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
3
30.10
 PB
442
100m 
grzbietowy
 
1
1:13.88
 PB
410
50m 
motylkowy
 
1
33.40
 PB
388
Piskorska Marta 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
361 punktów za najlepszy start
1001 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
5
32.19
 PB
361
100m 
grzbietowy
 
3
1:17.60
 PB
353
50m 
motylkowy
 
6
36.96
 FS
287
Pańka Oliwier 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
227 punktów za najlepszy start
659 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
5
1:13.96
 PB
224
50m 
grzbietowy
 
4
37.48
 PB
208
100m 
klasyczny
 
7
1:31.15
 PB
227

~~~~~~XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza~~~~~~

Nabór do sekcji pływackiej

UKP-Manta Jelcz-Laskowice
~~~~~~Nabór do sekcji pływackiej~~~~~~

VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA

0
Zawodników
0
Startów
0
Życiówek
0
Rekordów klubu

W dniu 31 stycznia- 1 lutego 2020r w malowniczo położonej Osiecznicy odbyły się VII Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica.

W imprezie wystartowało 362 zawodników z 25 klubów. MANTA była reprezentowana przez 15 zawodników: Aleksandra Laszczak, Anna Kicińska, Hanna Misiewicz, Nicola Piebiak, Marta Piskorska, Zuzanna Cholewa, Maja Włodarczyk, Karolina Skrętkowicz, Maria Wilgosz, Olivia Sławińska, Jakub Kobuszyński, Karol Cembala, Oliwier Pańka, Maciej Drzycimski, Wiktor Wołodko.

Dwudniowe zmagania przyniosły ze sobą wiele emocji dostarczonych przez Naszych pływaków, a finałem wspaniałej współpracy drużynowej było zdobycie po raz trzeci Pucharu Wójta Gminy Osiecznica.

Przywieźliśmy 37 medali w tym 16 złotych, 8 srebrnych i 13 brązowych.

  • Nicola Piebiak w kategorii wiekowej 2008 zdobyła złoto za 50m i 100m stylem dowolnym, 50m i 100m grzbietem, 50m motylkiem i 100m zmianą,
  • Aleksandra Laszczak w kategorii wiekowej 2007 wywalczyła złoto za 50m i 100m grzbietem oraz 50m motylkiem, srebro za 50m i 100m stylem dowolnym, brąz za 100m zmianą,
  • Anna Kicińska w kategorii wiekowej 2004 zdobyła złoto za 50m i 100m stylem grzbietowym oraz 50m stylem dowolnym, brąz za 100m zmianą,
  • Olivia Sławińska w kategorii wiekowej 2006 zdobyła złoto za 100m zmianą i 50m klasykiem, srebro za 50m motylkiem i 50m stylem dowolnym,
  • Maria Wilgosz w kategorii wiekowej 2005 zdobyła srebro za 50m grzbietem i 100m zmianą, brąz za 100m i 200m stylem dowolnym,
  • Maja Włodarczyk w kategorii wiekowej 2008 wywalczyła srebro za 100m motylkiem i brąz za 50m stylem dowolnym,
  • Marta Piskorska w kategorii wiekowej 2007 zdobyła srebro za 100m grzbietem
  • Hanna Misiewicz w kategorii wiekowej 2008 zdobyła brąz za 50m stylem grzbietowym
  • Maciej Drzycimski w kategorii wiekowej 2007 zdobył brąz za 50m i 100m grzbietem
  • Karol Cembala w kategorii wiekowej 2005 zdobył brąz za 200m stylem dowolnym
  • Wiktor Wołodko w kategorii wiekowej 2007 wywalczył brąz za 50m klasykiem

Dodatkowo wspaniale wypadły Nasze zespoły sztafetowe: skład dziewczyn Nicola Piebiak, Anna Kicińska, Olivia Sławińska, Maria Wilgosz, wywalczyły złoto za 4x50m zmianą i 4x50m stylem dowolnym, skład chłopców w składzie Jakub Kobuszyński, Karol Cembala, Maciej Drzycimski i Wiktor Wołodko wywalczyli brąz za 4x50m stylem zmiennym.

Dziękujemy organizatorom za miłą atmosferę i profesjonalne przygotowanie zawodów, pływakom za dostarczenie nam emocji i pokazanie prawdziwego ducha walki oraz trenerowi Romanowi za przygotowanie ich do tego zadania. Dziękujemy również gminie Jelcz- Laskowice za wsparcie i współfinansowanie naszego wyjazdu jak i startów.

Jarek Laszczak

~~~~~~VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA ~~~~~~
     

strona
 1 
 2 

następna