Artykuły Zawodnicy Rekordy Galeria Sezon Klub

Apusoft - wszystko można oprogramować!

 
Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału. Żeby go osiągnąć, musisz przejść przez prawdziwy ogień!

Nadchodzące starty

Uwaga: Rodzice chcący wysłać swoje dziecko na zawody proszeni są o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym zawodów (niebieska ikona z "i"), szczególnie z regulaminem opłat za uczestnictwo zawodnika w zawodach.

X Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica

so, 28. kwietnia 2018 :: Świebodzice :: Zawody okręgowe

Arena Grand Prix Polski

so, 28. kwietnia 2018 - nd, 29. kwietnia 2018 :: Opole :: Puchar Polski

Artykuły

2018.04.21-22 :: Oleśnica :: Zawody - Zawody - Sprawozdanie

VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2018

Konkurencja Uzyskany wynik Czas
Msc Czas Pkt Międzyczasy Zgłoszenia Najlepszy
Byndas Lena (12 lat, 2006)
Kategoria: 12 lat

50m 
dowolny
PRE
?
45.71 45.71
100m 
dowolny
? 1:38.44 1:38.44
200m 
dowolny
? NT
100m 
grzbietowy
? 1:42.09 1:42.09
50m 
klasyczny
? 53.12 53.12
100m 
klasyczny
? 1:47.46 1:47.46
Cholewa Zuzanna (10 lat, 2008)
Kategoria: 11 lat i młodsi
141 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 466 pkt
50m 
dowolny
PRE
23
44.58 141 +16,9 53.63 53.63
100m 
dowolny
26 1:52.05 PS 93 NT
50m 
grzbietowy
16 50.74 129 +10,9 56.93 56.93
100m 
grzbietowy
19 1:57.36 PS 103 NT
Karmelita Isabell (9 lat, 2009)
Kategoria: 11 lat i młodsi
90 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 179 pkt
50m 
dowolny
PRE
38
51.75 90 -3,4 50.04 50.04
50m 
grzbietowy
25 57.33 89 +4,6 1:00.09 1:00.09
50m 
klasyczny
NW (NT) 1:13.16 1:13.16
Kicińska Anna (14 lat, 2004)
Kategoria: 14 lat
510 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2627 pkt
1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
200m 
dowolny
1 2:18.59 510 +0,9 32.38 35.87 35.51 34.83 2:19.79 2:19.79
100m 
grzbietowy
1 1:09.83 489 -0,2 34.23 35.60 1:09.70 1:09.70
50m 
motylkowy
2 32.82 409 +1,4 33.29 33.29
100m 
motylkowy
2 1:20.24 315 -2,4 35.15 45.09 1:18.39 1:18.39
100m 
zmienny
2 1:14.21 445 -0,2 33.73 40.48 1:14.07 1:14.07
200m 
zmienny
2 2:37.89 459 +3,4 33.82 38.03 49.53 36.51 2:43.41 2:43.41
Kłak Monika (12 lat, 2006)
Kategoria: 12 lat
290 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1484 pkt
50m 
dowolny
PRE
20
35.19 288 +7,2 37.93 37.93
200m 
dowolny
10 2:51.08 PS 271 NT
50m 
grzbietowy
11 41.92 229 -0,7 41.63 41.63
100m 
grzbietowy
11 1:28.55 240 +1 44.91 43.64 1:29.44 1:29.44
50m 
klasyczny
8 43.22 290 +2,5 44.34 44.34
50m 
motylkowy
13 44.33 166 -3 43.05 43.05
Kurowska Nikola (13 lat, 2005)
Kategoria: 13 lat

100m 
dowolny
? 1:17.50 1:17.50
200m 
dowolny
? 2:48.67 2:48.67
50m 
grzbietowy
? 44.68 44.68
100m 
grzbietowy
? 1:40.70 1:40.70
50m 
klasyczny
? 49.47 49.47
100m 
zmienny
? 1:36.54 1:36.54
Laszczak Aleksandra (11 lat, 2007)
Kategoria: 11 lat i młodsi
277 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1403 pkt
200m 
dowolny
2 2:50.91 PS 272 NT
100m 
grzbietowy
2 1:24.32 277 +0,3 40.06 44.26 1:24.54 1:24.54
50m 
klasyczny
6 49.27 196 +12,4 56.23 56.23
100m 
klasyczny
8 1:49.20 186 +0,8 52.50 56.70 1:50.08 1:50.08
50m 
motylkowy
3 39.97 226 -0,4 39.81 39.81
100m 
zmienny
3 1:30.33 246 -0,7 39.31 51.02 1:29.73 1:29.73
Misiewicz Hanna (10 lat, 2008)
Kategoria: 11 lat i młodsi
199 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 674 pkt
50m 
dowolny
PRE
16
40.93 183 +1,7 41.63 41.63
50m 
grzbietowy
4 43.95 199 +1,1 44.43 44.43
100m 
grzbietowy
7 1:39.89 167 -0,7 46.36 53.53 1:39.20 1:39.20
50m 
klasyczny
21 57.20 125 -0,4 56.99 56.99
Mruk Aleksandra (16 lat, 2002)
Kategoria: 16 lat
565 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1017 pkt
100m 
dowolny
3 1:01.58 565 -1 29.26 32.32 1:00.97 1:00.97
50m 
klasyczny
3 37.31 452 +0,3 37.42 37.42
Raszczuk Zofia (16 lat, 2002)
Kategoria: 16 lat
656 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1857 pkt
100m 
dowolny
1 58.58 656 -1,6 28.49 30.09 57.66 57.66
50m 
klasyczny
1 34.66 564 +1,2 35.07 35.07
200m 
zmienny
1 2:21.56 637 -2,1 30.81 35.21 41.85 33.69 2:18.66 2:18.66
Rogowska Eliza (8 lat, 2010)
Kategoria: 11 lat i młodsi

50m 
dowolny
PRE
?
1:04.96 1:04.96
50m 
grzbietowy
? 1:06.11 1:06.11
50m 
klasyczny
? 1:22.07 1:22.07
Skrętkowicz Karolina (10 lat, 2008)
Kategoria: 11 lat i młodsi
71 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 185 pkt
50m 
dowolny
PRE
43
57.28 66 +6,9 1:01.50 1:01.50
50m 
grzbietowy
31 1:01.75 71 +1,8 1:02.89 1:02.89
100m 
grzbietowy
25 2:16.16 PS 66 64.78 71.38 NT
50m 
klasyczny
25 1:18.42 48 +2,6 1:20.50 1:20.50
Sławińska Olivia (12 lat, 2006)
Kategoria: 12 lat
353 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1163 pkt
50m 
dowolny
PRE
10
32.87 PS 353 34.18
200m 
dowolny
NW (NT) NT
100m 
grzbietowy
8 1:25.19 PS 269 NT
50m 
klasyczny
9 43.41 PS 287 48.60
100m 
klasyczny
7 1:36.59 269 +4,7 45.48 51.11 1:41.33 1:41.33
50m 
motylkowy
7 38.48 254 +8,2 41.93 41.93
Wilgosz Maria (13 lat, 2005)
Kategoria: 13 lat
462 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2062 pkt
50m 
dowolny
PRE
4
30.05 462 +3,4 29.91 31.10
200m 
dowolny
3 2:29.49 406 -1,8 34.16 38.93 39.67 36.73 2:26.82 2:26.82
50m 
klasyczny
4 38.58 409 -0,5 38.37 38.37
100m 
klasyczny
2 1:23.99 409 +1,9 39.97 44.02 1:25.59 1:25.59
50m 
motylkowy
3 33.88 372 +8,6 37.05 37.05
200m 
zmienny
3 2:43.57 413 +8,4 36.97 41.99 46.72 37.89 2:58.48 2:58.48
Włodarczyk Maja (10 lat, 2008)
Kategoria: 11 lat i młodsi
151 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 516 pkt
50m 
dowolny
PRE
22
43.64 151 +4,2 45.55 45.55
100m 
dowolny
23 1:46.92 PS 107 51.56 55.36 NT
50m 
grzbietowy
20 51.47 124 -3,6 49.70 49.70
100m 
grzbietowy
11 1:47.31 PS 134 52.53 54.78 NT
Zhuk Daria (15 lat, 2003)
Kategoria: 15 lat
465 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2622 pkt
200m 
dowolny
6 2:29.57 406 +9,1 33.43 37.82 39.35 38.97 2:44.61 2:44.61
100m 
grzbietowy
2 1:15.29 390 +5,8 37.43 37.86 1:19.93 1:19.93
50m 
klasyczny
4 36.95 465 -0,4 36.79 36.79
100m 
klasyczny
4 1:20.75 460 38.73 42.02 1:20.73 1:20.73
100m 
zmienny
4 1:14.16 446 +0,8 34.95 39.21 1:14.75 1:14.75
200m 
zmienny
4 2:38.37 455 +3,9 34.11 40.94 43.67 39.65 2:44.80 2:44.80
Zoglowek Joanna (16 lat, 2002)
Kategoria: 16 lat
559 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1629 pkt
100m 
dowolny
7 1:02.35 544 +1 30.53 31.82 1:03.00 1:03.00
50m 
motylkowy
1 29.59 559 -0,1 29.57 29.57
200m 
zmienny
3 2:30.95 526 +1,5 31.82 39.32 44.58 35.23 2:35.47 2:33.22
Aleksandrowicz Michał (16 lat, 2002)
Kategoria: 16 lat
389 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1084 pkt
50m 
klasyczny
4 34.56 389 -0,3 34.45 34.45
50m 
motylkowy
6 30.02 382 -1,5 29.58 29.58
200m 
zmienny
7 2:41.33 313 +0,1 32.68 42.06 44.79 41.80 2:41.47 2:41.47
Cembala Karol (13 lat, 2005)
Kategoria: 13 lat
330 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 580 pkt
200m 
dowolny
6 2:23.71 330 +3,9 33.12 36.95 36.97 36.67 2:29.51 2:29.51
100m 
klasyczny
PRE
NW
(NT) NT
100m 
zmienny
10 1:19.84 250 +10,3 36.31 43.53 1:28.99 1:28.99
Drzycimski Maciej (11 lat, 2007)
Kategoria: 11 lat i młodsi
122 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 610 pkt
50m 
dowolny
14 42.47 108 -0,7 42.19 42.19
100m 
dowolny
16 1:35.13 105 -0,9 46.24 48.89 1:34.32 1:34.32
50m 
grzbietowy
6 45.74 114 +2,7 47.01 47.01
100m 
grzbietowy
5 1:38.42 PS 122 47.69 50.73 NT
50m 
klasyczny
17 1:00.75 71 +6,2 1:04.78 1:04.78
100m 
klasyczny
PRE
10
2:04.05 PS 90 59.78 64.27 NT
Gilżyński Szymon (16 lat, 2002)
Kategoria: 16 lat
585 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 3107 pkt
1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
200m 
dowolny
2 2:05.58 495 -0,2 29.11 32.54 32.29 31.64 2:05.36 2:05.36
50m 
klasyczny
2 32.13 485 +3,3 33.23 33.23
50m 
motylkowy
1 26.06 RK 585 +0,9 26.29 26.29
100m 
motylkowy
1 59.00 541 59.72 58.98
100m 
zmienny
1 1:02.45 522 +0,2 28.02 34.43 1:02.60 1:02.60
200m 
zmienny
3 2:20.06 479 +2,5 28.83 35.77 42.15 33.31 2:23.72 2:23.72
Karmelita Christian (13 lat, 2005)
Kategoria: 13 lat
205 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1059 pkt
50m 
dowolny
25 35.18 190 +3,5 36.37 36.47
100m 
dowolny
26 1:18.46 187 -1,1 38.30 40.16 1:17.57 1:17.57
200m 
dowolny
22 2:48.36 205 -0,2 40.96 43.80 42.45 41.15 2:48.10 2:48.10
100m 
grzbietowy
20 1:31.94 150 +1,2 45.44 46.50 1:33.08 1:33.08
50m 
klasyczny
13 46.86 156 -0,5 46.65 46.65
100m 
klasyczny
PRE
14
1:40.01 171 +1 47.35 52.66 1:41.04 1:41.04
Kobuszyński Jakub (12 lat, 2006)
Kategoria: 12 lat
190 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 350 pkt
100m 
dowolny
DSQ (1:18.31) +6 38.29 40.02 1:23.35 1:23.35
200m 
dowolny
? 3:10.31 3:10.31
100m 
grzbietowy
3 1:25.01 190 +2,7 42.69 42.32 1:27.38 1:27.38
50m 
klasyczny
3 46.50 160 -2 45.58 45.58
100m 
motylkowy
? 1:39.28 1:39.28
100m 
zmienny
? 1:29.93 1:29.93
Korzeniowski Wiktor (15 lat, 2003)
Kategoria: 15 lat
370 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2070 pkt
50m 
dowolny
3 28.21 370 -2,4 27.54 27.54
100m 
dowolny
7 1:03.91 347 -2,7 1:02.26 1:02.26
200m 
dowolny
9 2:20.57 353 -1 31.77 35.53 37.51 35.76 2:19.21 2:19.21
50m 
grzbietowy
2 31.89 338 -1,1 31.53 31.53
50m 
motylkowy
3 31.47 332 +4,8 33.07 33.07
200m 
zmienny
5 2:38.54 330 +7,5 34.29 38.87 49.14 36.24 2:51.48 2:51.48
Rogowski Oliwier (10 lat, 2008)
Kategoria: 11 lat i młodsi
66 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 128 pkt
50m 
dowolny
31 50.11 66 +12,6 57.35 57.35
50m 
grzbietowy
24 56.07 62 +4,2 58.59 58.50
50m 
klasyczny
? 1:09.34 1:09.34
Tracz Tymon (13 lat, 2005)
Kategoria: 13 lat

100m 
dowolny
? NT
200m 
dowolny
? NT
100m 
grzbietowy
? 1:56.91 1:56.91
50m 
klasyczny
? 53.22 53.22
100m 
klasyczny
PRE
?
1:51.69 1:51.69
100m 
zmienny
? NT
Wierzbicki Igor (13 lat, 2005)
Kategoria: 13 lat
314 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1713 pkt
50m 
dowolny
11 30.88 282 -2,5 30.14 30.14
100m 
dowolny
11 1:07.18 299 +0,2 32.51 34.67 1:07.34 1:07.34
200m 
dowolny
10 2:26.13 314 +1,7 34.01 37.46 38.10 36.56 2:28.63 2:28.63
50m 
grzbietowy
4 34.87 258 +0,3 34.98 34.98
100m 
grzbietowy
4 1:13.32 297 +1,9 36.13 37.19 1:14.77 1:14.77
200m 
zmienny
6 2:51.00 263 -0,1 37.69 42.97 53.05 37.29 2:50.84 2:50.84
Wilgosz Jan (16 lat, 2002)
Kategoria: 16 lat

100m 
dowolny
? 1:06.90 1:06.90
100m 
grzbietowy
? 1:15.12 1:15.12
200m 
zmienny
? NT
Wilgosz Szczepan (10 lat, 2008)
Kategoria: 11 lat i młodsi

50m 
grzbietowy
? 44.09 44.09
100m 
grzbietowy
? NT
50m 
klasyczny
? 53.32 48.62
100m 
zmienny
? NT
Wrabec Szymon (14 lat, 2004)
Kategoria: 14 lat
457 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2473 pkt
3. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
100m 
dowolny
2 58.33 457 -0,2 28.07 30.26 58.23 58.23
200m 
dowolny
2 2:13.32 414 -4,2 30.57 34.33 34.74 33.68 2:07.96 2:07.96
100m 
grzbietowy
2 1:05.88 409 +6,6 32.04 33.84 1:10.51 1:10.51
100m 
motylkowy
3 1:07.17 366 -1,1 31.36 35.81 1:06.46 1:06.46
100m 
zmienny
1 1:08.27 399 -2,4 30.70 37.57 1:06.68 1:06.68
200m 
zmienny
1 2:25.39 428 +2,1 30.14 37.97 42.85 34.43 2:28.54 2:28.54
Konkurencja Uzyskany wynik Kategoria Czas zgłoszenia
Msc Czas Pkt
Manta MANTA Jelcz-Laskowice 1
4x50m zmienny mieszana 1 1:57.37 567 kategoria: 16 lat i młodsi 1:55.00
Manta MANTA Jelcz-Laskowice 2
4x50m zmienny mieszana 5 2:05.92 459 kategoria: 16 lat i młodsi 2:05.00
Manta MANTA Jelcz-Laskowice 3
4x50m zmienny mieszana 15 2:21.25 325 kategoria: 16 lat i młodsi 2:15.00
Manta MANTA Jelcz-Laskowice 4
4x50m zmienny mieszana PK 2:35.90 242 kategoria: 12 lat i młodsi 2:35.00
Manta MANTA Jelcz-Laskowice 5
4x50m dowolny mieszana PK 2:22.73 238 kategoria: 12 lat i młodsi 2:16.00
Manta MANTA Jelcz-Laskowice 6
4x50m dowolny mieszana 10 2:00.21 399 kategoria: 16 lat i młodsi 1:59.00

2018.04.07 :: Herby :: Zawody - Zawody - Sprawozdanie

VII Mityng Pływacki Szukamy Talentów im. Romana Banducha

2018.02.09-10 :: Osiecznica :: Zawody - Zawody - Sprawozdanie

V Zawody Pływackie o Puchar Wójta Osiecznica

W dniu 9-10 lutego odbyły się V Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica. W miejscowości położonej nieopodal Bolesławca wystartowało 391 zawodników z 32 klubów, w którym to gronie znalazło się 25 zawodników z UKP „MANTA” Jelcz- Laskowice: Karmelita Isabell, Kicińska Anna, Kłak Monika, Kurowska Nikola, Laszczak Aleksandra, Mruk Aleksandra, Raszczuk Zofia, Skrętkowicz Karolina, Sławińska Olivia, Wilgosz Maria, Włodarczyk Maja, Zhuk Daria, Zoglowek Joanna, Aleksandrowicz Michał, Drzycimski Maciej, Gilżyński Szymon, Karmelita Chrystian, Kobuszyński Jakub, Korzeniowski Wiktor, Wierzbicki Igor, Wilgosz Jan, Wilgosz Szczepan, Wrabec Szymon, Zoglowek Jakub. Młodzież wraz ze swoimi rodzicami udali się na te zawody wspólnym autokarem co pozwoliło jeszcze bardziej zintegrować się wszystkim członkom Manty.

Dla niektórych zawodników był to pierwszy start w oficjalnych zawodach pływackich, a dla bardziej doświadczonych pływaków „MANTY”- sprawdzian formy po zimowym obozie. Profesjonalna organizacja zawodów sprawiła, iż nasi zawodnicy mogli skupić się tylko na startach i rywalizacji z pozostałymi klubami. Wspaniała atmosfera zmagań, którą wzmogła spora grupa zagorzałych kibiców sprawiła, że nasi pływacy poprawili wszystkie swoje rekordy życiowe.

W grupie dziewcząt Kicińska Anna zdobyła srebro na dystansie 100 m stylem grzbietowym, Aleksandra Laszczak złoto za konkurencję 50 m stylem grzbietowym i dwa medale srebrne za 50m dowolny i 50 motylkowy, Mruk Aleksandra zdobyła dwa srebra za 100 m dowolny i 200m dowolny, Raszczuk Zofia zdobyła 6 medali złotych w kategoriach: 100m dowolny, 200m dowolny, 100m grzbietowy, 100m klasyczny,50m motylkowy, 100m zmienny, Wilgosz Marysia zdobyła brąz za 100m dowolny oraz 5 medali złotych za: 50m grzbietowy, 100m grzbietowy, 50m klasyczny, 100m klasyczny oraz 100m stylem zmiennym, Zoglowek Joanna zdobyła brąz za 50m stylem motylkowym oraz 3 medale srebrne: 50m dowolny, 50m klasyczny i 100m motylkowy.

W grupie chłopców Gilżyński Szymon zdobył brąz za start w konkurencji 50m stylem grzbietowym, dwa srebra: 50m dowolny, 100m dowolny oraz 3 medale złote za: 50m motylkowy, 100m motylkowy, 100 zmienny, Kobuszyński Jakub złoto za 100m stylem dowolnym i 2 medale brązowe za: 50m grzbietowy i 50m motylkowy, Wierzbicki Igor zdobył brąz za styl 50m grzbietowy oraz 3 medale srebrne: 100m grzbietowy, 50m motylkowy, 100m motylkowy, Wilgosz Szczepan zdobył srebro w konkurencji 50m stylem klasycznym, Wrabec Szymon zdobył 2 medale brązowe za: 50m stylem motylkowym i 100 m stylem zmiennym.

Dodatkowo Nasi klubowicze wystartowali w rywalizacjach sztafetowych, gdzie w grupie mężczyzn zdobyli 2 medale złote za : 4x50m stylem dowolnym oraz 4x50m stylem zmiennym w składzie: Gilżyński, Wrabec, Korzeniowski, Aleksandrowicz .

W grupie kobiet również nie mogło być inaczej, skład: Kicińska, Mruk, Zoglowek, Raszczuk zdobył 2 medale złote za 4x50m stylem dowolnym oraz 4x50 stylem zmiennym.

W gronie najlepszych zawodniczek w danej kategorii wiekowej najlepsze były: Aleksandra Laszczak oraz Zofia Raszczuk, gdzie ta druga została najlepszą zawodniczką zawodów.

Pływacy Manty, jak i ich rodzice byli bardzo dobrze rozpoznawalni: dzięki ciągłym wygranym prowadzący bardzo zainteresował się naszym miastem jego położeniem geograficznym i historią; a także dzięki nowym koszulkom na których nadruki wykonała oławska firma WENA, której bardzo dziękujemy.

Postawa Naszych pływaków zasługuje na szczególne gratulacje i ukłon w stronę ich umiejętności, ale również nie należy zapomnieć o osobie, która przyczyniła się do ich wspaniałej formy czyli o trenerze, którym jest Roman Żerek. Ogólnie zawodnicy „MANTY” przywieźli ze sobą 42 medale w tym 20 złote, 12 srebrne, 10 brązowych, a uwiecznieniem ciężkiej pracy było zdobycie Pucharu Wójta Gminy Osiecznica. Dodatkowo należy podkreślić, iż puchar pierwszy raz opuścił Osiecznicę.

Dodatkową atrakcją zawodów w Osiecznicy jest nocleg w pobliskim zamku Kliczków. Po ciężkich piątkowych startach zawodnicy mogli odpocząć w królewskich apartamentach.

Profesjonalne podejście organizatorów do imprezy sprawia, iż śmiało można polecić wzięcie udziału w tamtejszych zawodach pływackich lub chociaż stanąć nad krawędzią basenu i poczuć atmosferę zmagań pływaków z różnych klubów.

2017.12.19-22 :: Łódź :: Główne Mistrzostwa Polski - Zawody - Sprawozdanie

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców

     

strona
 1 
 2 
 3 
 4 

następna

Zawody:

Sponsorzy

Przyjaciele i partnerzy

Wybrane strony

Filmy | Galeria |

Written by
Apusoft - Krzysztof Raszczuk
Jelcz-Laskowice 2014
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.