Swim Mania edycja III sezon 2020/2021

2021.04.14 :: Wrocław :: Lokalne zawody pływackie
1
Złoty
1
Srebrny
Brązowych
5
Zawodników
9
Startów
1
Życiówka
0
Rekordów klubu
+5
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
326 punktów za najlepszy start
603 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
19
2:44.12
 FS
326
100m 
motylkowy
 
10
1:25.10
 FS
277
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
389 punktów za najlepszy start
661 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
6
2:34.66
 FS
389
100m 
motylkowy
 
11
1:25.60
 FS
272
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
499 punktów za najlepszy start
905 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
1
2:22.40
 PB
499
100m 
motylkowy
 
2
1:14.89
 FS
406
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
379 punktów za najlepszy start
379 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
14
2:36.06
 FS
379
100m 
motylkowy
dyskwalifikacja O1
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
369 punktów za najlepszy start
637 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
12
2:37.47
 FS
369
100m 
motylkowy
 
12
1:26.04
 FS
268
Konkurencja Uzyskany wynik Czas
Msc Czas Pkt Międzyczasy Zgłoszenia Najlepszy
Cholewa Zuzanna (13 lat, 2008)
Kategoria: 13 lat
326 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 603 pkt
1
200m 
dowolny
19 2:44.12 PS 326 38.01 43.55 44.85 37.71 2:46.61
100m 
motylkowy
10 1:25.10 PS 277 37.58 47.52 NT
Misiewicz Hanna (13 lat, 2008)
Kategoria: 13 lat
389 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 661 pkt
2
200m 
dowolny
6 2:34.66 PS 389 36.61 41.75 40.14 36.16 2:41.37
100m 
motylkowy
11 1:25.60 PS 272 38.01 47.59 NT
Piebiak Nicola (13 lat, 2008)
Kategoria: 13 lat
499 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 905 pkt
3
200m 
dowolny
1 2:22.40 499 +13,6 32.75 36.95 37.01 35.69 2:23.21 2:44.76
100m 
motylkowy
2 1:14.89 PS 406 32.93 41.96 NT
Piskorska Marta (14 lat, 2007)
Kategoria: 14 lat
379 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 379 pkt
4
200m 
dowolny
14 2:36.06 PS 379 35.26 39.09 41.54 40.17 2:39.04
100m 
motylkowy
O1 (NT) NT
Włodarczyk Maja (13 lat, 2008)
Kategoria: 13 lat
369 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 637 pkt
5
200m 
dowolny
12 2:37.47 PS 369 37.12 40.92 41.06 38.37 2:42.76
100m 
motylkowy
12 1:26.04 PS 268 39.07 46.97 NT

~~~~~~Swim Mania edycja III sezon 2020/2021~~~~~~

MMDM Strefa Dolnośląska i Lubuska. Mistrzostwa Dolnego Śląska 12-13lat

2021.03.26-27 :: Nowa Ruda :: Zawody wewnątrzklubowe
4
Złote
Srebrnych
Brązowych
4
Zawodników
17
Startów
9
Życiówek
0
Rekordów klubu
+4
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszy start
1204 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
12
1:10.46
 PB
362
400m 
dowolny
 
15
5:49.26
 FS
300
100m 
grzbietowy
 
13
1:23.38
 PB
285
100m 
motylkowy
 
11
1:25.87
 PB
257
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszy start
1028 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
7
1:08.44
 
395
400m 
dowolny
 
7
5:25.72
 FS
370
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
100m 
motylkowy
 
9
1:25.21
 
263
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszy start
1459 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:02.51
 
519
400m 
dowolny
 
1
4:50.98
 PB
519
100m 
grzbietowy
 
1
1:10.10
 PB
480
100m 
motylkowy
 
1
1:10.73
 PB
460
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszy start
1276 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
16
1:10.92
 PB
355
400m 
dowolny
 
8
5:27.91
 FS
363
100m 
grzbietowy
 
8
1:21.43
 PB
306
100m 
motylkowy
 
12
1:26.42
 PB
252

~~~~~~MMDM Strefa Dolnośląska i Lubuska. Mistrzostwa Dolnego Śląska 12-13lat~~~~~~

Swim Mania edycja II

2021.03.20 :: Wrocław :: Lokalne zawody pływackie
2
Złote
1
Srebrny
1
Brązowy
4
Zawodników
9
Startów
8
Życiówek
0
Rekordów klubu
+12
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
26
2:46.61
 FS
100m 
grzbietowy
 
35
1:29.91
 
Horosiewicz Paulina 12 lat, 2009
Kategoria: 12 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Kłak Adam 10 lat, 2011
Kategoria: 10-11 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
50
1:38.50
 FS
50m 
grzbietowy
 
37
45.82
 FS
Kłak Monika 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
14
2:35.47
 PB
100m 
grzbietowy
 
15
1:21.61
 PB
Laszczak Aleksandra 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
129 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
9
2:26.60
 PB
50
100m 
grzbietowy
 
2
1:13.22
 
79
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
18
2:41.37
 FS
100m 
grzbietowy
 
12
1:22.07
 
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
190 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
1
2:23.21
 PB
90
100m 
grzbietowy
 
1
1:12.85
 
100
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
36 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
22
2:39.04
 FS
100m 
grzbietowy
 
8
1:17.27
 
36
Sławińska Olivia 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
19
2:42.76
 PB
100m 
grzbietowy
 
21
1:25.10
 
Drzycimski Maciej 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Horosiewicz Radosław 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Kobuszyński Jakub 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Pańka Oliwier 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
33
2:36.57
 PB
100m 
grzbietowy
 
21
1:18.50
 
Wołodko Wiktor 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
28
2:32.66
 PB
100m 
grzbietowy
 
32
1:21.41
 PB
Ziembicki Borys 10 lat, 2011
Kategoria: 10-11 lat
0 punktów za najlepszych startów
145 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
9
1:18.63
 FS
73
50m 
grzbietowy
 
9
40.79
 FS
72

~~~~~~Swim Mania edycja II~~~~~~

Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009

2021.03.13 :: Warszawa :: Lokalne zawody pływackie
1
Złoty
Srebrnych
Brązowych
4
Zawodników
12
Starty
6
Życiówek
0
Rekordów klubu
+3
Laszczak Aleksandra 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
96 punktów za najlepszy start
247 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
9
1:05.06
 PB
82
100m 
grzbietowy
 
5
1:11.55
 
96
200m 
zmienny
 
7
2:42.21
 PB
69
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
52 punkty za najlepszy start
80 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
23
1:09.36
 
52
100m 
grzbietowy
 
20
1:19.84
 PB
28
100m 
motylkowy
 
16
1:27.65
 
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
127 punktów za najlepszy start
337 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:02.79
 
127
100m 
grzbietowy
 
5
1:11.55
 
113
200m 
zmienny
 
4
2:40.30
 
97
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
50 punktów za najlepszy start
70 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
31
1:10.30
 PB
20
100m 
grzbietowy
 
11
1:15.96
 PB
50
200m 
zmienny
 
9
2:55.28
 PB

~~~~~~Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009~~~~~~
     

strona
 1 
 2 
 3 
 4 

następna