Zawody

2021.06.26 :: Legnica ::

X Puchar Prezesa DOZP #439

Konkurencja Uzyskany wynik Czas
Msc Czas P Pkt Międzyczasy Zgłoszenia Najlepszy
Kategoria: 13 lat
341 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 671 pkt
1
100m 
dowolny
6 1:11.90 -2 341 34.25 37.65 1:10.46 1:10.46
200m 
dowolny
5 2:39.65 +4,2 330 37.65 41.92 41.57 38.51 NT 2:46.61
100m 
grzbietowy
DSQ (1:22.63) DSQ 39.47 43.16 1:23.38
Kategoria: 12 lat
202 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 578 pkt
2
100m 
dowolny
22 1:28.14 PS 185 41.23 46.91 NT
200m 
dowolny
9 3:11.56 PS 191 42.15 48.78 50.61 50.02 NT
100m 
grzbietowy
19 1:33.46 PS 202 45.11 48.35 NT
Kategoria: 10 lat i młodsi
100 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 281 pkt
3
50m 
dowolny
10 43.69 -4,1 99 41.97 41.97
50m 
grzbietowy
6 51.06 -11,4 82 46.75 45.82
50m 
klasyczny
6 54.37 -2 100 53.31 53.31
Kategoria: 15-16 lat
100m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
200m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
100m 
grzbietowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
Kategoria: 14 lat
497 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1353 pkt
4
200m 
dowolny
3 2:20.97 +3,8 480 32.23 35.81 37.68 35.25 2:25.96 2:26.60
100m 
grzbietowy
1 1:09.28 +3,2 497 33.58 35.70 1:11.54 1:11.54
100m 
motylkowy
4 1:15.65 PS 376 34.15 41.50 NT
Kategoria: 13 lat
392 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 392 pkt
5
100m 
dowolny
3 1:08.65 -2,9 392 32.72 35.93 1:06.69 1:06.69
200m 
dowolny
3 2:30.81 +6,5 392 35.43 39.07 39.41 36.90 NT 2:41.37
100m 
motylkowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:24.15
Kategoria: 13 lat
532 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1514 pkt
6
100m 
dowolny
1 1:02.00 -0,2 532 30.55 31.45 1:01.88 1:01.88
200m 
dowolny
1 2:17.27 +4,1 520 32.46 35.13 35.24 34.44 2:19.36 2:23.21
100m 
motylkowy
1 1:10.60 +0,2 462 32.45 38.15 1:10.73 1:10.73
Kategoria: 14 lat
421 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1232 pkt
7
100m 
dowolny
6 1:07.87 +3,5 405 32.84 35.03 1:10.30 1:10.30
200m 
dowolny
5 2:29.09 +6,3 406 34.53 37.52 39.20 37.84 2:41.00 2:39.04
100m 
grzbietowy
3 1:13.23 +3,6 421 35.42 37.81 1:15.93 1:15.96
Kategoria: 15-16 lat
100m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:03.79
100m 
grzbietowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
100m 
klasyczny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:19.57
Kategoria: 15-16 lat
100m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:01.79
200m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 2:14.97
100m 
grzbietowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:10.01
Kategoria: 13 lat
433 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1158 pkt
8
100m 
dowolny
4 1:09.25 -0,1 382 33.50 35.75 1:09.18 1:09.18
200m 
dowolny
2 2:25.93 +10,3 433 34.65 36.95 37.59 36.74 NT 2:42.76
100m 
motylkowy
4 1:17.98 +1,3 343 35.98 42.00 1:19.00 1:19.00
Kategoria: 14 lat
100m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
200m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
100m 
grzbietowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
Kategoria: 13 lat
157 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 311 pkt
9
100m 
dowolny
9 1:23.25 PS 157 38.50 44.75 NT
200m 
dowolny
O1 (3:10.52) O1 38.84 48.09 51.78 51.81 NT
100m 
grzbietowy
9 1:31.11 PS 154 41.26 49.85 NT
Kategoria: 15-16 lat
200m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
100m 
grzbietowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:09.45
100m 
motylkowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
Kategoria: 14 lat
307 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 855 pkt
10
100m 
dowolny
10 1:09.29 -2,2 272 33.42 35.87 1:07.82 1:07.82
200m 
dowolny
9 2:32.53 +2,6 276 34.84 39.82 39.56 38.31 NT 2:36.57
100m 
grzbietowy
4 1:12.44 +6,9 307 35.57 36.87 1:17.83 1:17.83
Kategoria: 15-16 lat
474 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1254 pkt
11
200m 
dowolny
3 2:11.05 +0,1 435 30.65 33.61 34.28 32.51 2:11.16 2:11.16
100m 
klasyczny
1 1:11.28 -0,6 474 34.22 37.06 1:10.88 1:10.88
100m 
motylkowy
5 1:08.50 PS 345 30.82 37.68 NT
Kategoria: 14 lat
343 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 907 pkt
12
200m 
dowolny
8 2:28.57 +2,7 299 35.50 39.12 38.71 35.24 NT 2:32.66
100m 
klasyczny
3 1:19.38 +5,5 343 38.75 40.63 1:24.03 1:24.03
100m 
motylkowy
7 1:14.81 PS 265 34.88 39.93 NT
Kategoria: 10 lat i młodsi
163 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 435 pkt
13
50m 
dowolny
2 37.03 -1,6 163 36.44 36.44
50m 
klasyczny
1 49.35 133 49.34 49.34
100m 
zmienny
2 1:37.00 PS 139 43.27 53.73 NT
Konkurencja Uzyskany wynik Czas zgłoszenia
Msc Czas Pkt Kategoria
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #707
4x50m dowolny mieszana 2 1:54.24 455 kategoria: open NT
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #708
4x50m zmienny mieszana 2 2:07.52 429 kategoria: open NT