Zawody

2021.05.28 - 29 :: Wrocław ::

Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera #437

Konkurencja Uzyskany wynik Czas
Msc Czas P Pkt Międzyczasy Zgłoszenia Najlepszy
Kategoria: 13 lat
336 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1534 pkt
1
100m 
dowolny
16 1:14.35 +19,9 336 34.74 39.61 1:13.65 1:32.77
200m 
dowolny
10 2:50.39 -3,8 291 37.43 44.84 46.60 41.52 2:44.12 2:44.12
400m 
dowolny
9 5:49.51 PS 309 37.20 43.56 45.01 45.32 45.36 45.27 45.57 42.22 NT
50m 
grzbietowy
10 41.85 +9 267 45.99 45.99
100m 
grzbietowy
8 1:26.85 PS 291 42.32 44.53 1:29.91
50m 
motylkowy
6 35.30 +24,8 331 46.96 46.96
Kategoria: 16-95 lat
581 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 3260 pkt
2
50m 
dowolny
15 28.58 +2,1 568 28.51 29.19
100m 
dowolny
9 1:01.95 +9,6 581 29.17 32.78 1:03.64 1:08.52
50m 
grzbietowy
9 32.49 +0,2 572 32.28 32.56
100m 
grzbietowy
6 1:09.73 -1,1 562 33.69 36.04 1:08.95 1:08.95
200m 
grzbietowy
6 2:37.66 -4,5 478 35.76 39.87 41.49 40.54 2:30.86 2:30.92
50m 
motylkowy
11 30.78 +8,6 499 31.73 33.69
Kategoria: 15 lat
458 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1676 pkt
3
50m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 38.16
100m 
dowolny
12 1:07.08 +23,7 458 32.29 34.79 1:27.88 1:27.88
50m 
grzbietowy
9 37.47 PS 373 NT
50m 
klasyczny
6 38.32 +28,5 451 53.57 53.57
200m 
klasyczny
5 3:09.71 PS 394 42.04 48.57 49.95 49.15 NT
50m 
motylkowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
Kategoria: 14 lat
499 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2821 pkt
4
100m 
dowolny
8 1:06.47 +10,1 470 31.36 35.11 1:09.67 1:13.92
200m 
dowolny
7 2:25.33 +4,1 469 33.53 37.51 39.07 35.22 2:26.60 2:31.56
400m 
dowolny
5 5:11.97 PS 435 33.30 38.25 39.29 39.80 40.37 40.92 41.23 38.81 5:36.36
50m 
grzbietowy
2 34.00 +5,3 499 35.31 35.92
100m 
grzbietowy
2 1:13.47 +3,8 481 35.24 38.23 1:13.22 1:16.40
200m 
grzbietowy
1 2:38.90 PS 467 37.00 41.06 41.52 39.32 2:41.47
Kategoria: 13 lat
431 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1819 pkt
5
100m 
dowolny
7 1:08.41 +17,4 431 33.15 35.26 1:07.71 1:22.86
200m 
dowolny
9 2:35.60 -0,6 382 35.89 41.13 41.26 37.32 2:34.66 2:34.66
400m 
dowolny
8 5:32.25 PS 360 35.96 42.28 42.59 43.63 43.33 42.32 41.90 40.24 NT
100m 
grzbietowy
5 1:24.34 PS 318 41.60 42.74 1:22.07
50m 
motylkowy
8 35.41 +16,7 328 42.51 42.51
100m 
motylkowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:25.60
Klasyfikacja ogólna: 1. miejsce. Kategoria: 13 lat
563 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 3046 pkt
6
50m 
dowolny
1 29.15 RK 535 30.11
100m 
dowolny
1 1:02.59 +17,2 563 29.95 32.64 1:02.93 1:15.57
200m 
dowolny
1 2:20.79 +1,1 516 32.42 36.61 37.09 34.67 2:22.40 2:22.40
400m 
dowolny
1 5:01.35 PS 483 33.45 38.36 39.99 39.51 38.18 38.55 38.47 34.84 NT
200m 
grzbietowy
1 2:36.87 PS 486 37.49 40.32 40.70 38.36 NT
200m 
zmienny
1 2:43.00 -0,7 463 34.34 43.07 50.46 35.13 2:41.88 2:41.88
Kategoria: 14 lat
431 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1199 pkt
7
100m 
dowolny
13 1:08.45 PS 431 32.49 35.96 NT
400m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
50m 
grzbietowy
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
100m 
grzbietowy
DSQ (1:16.78) DSQ 37.44 39.34 1:17.27
200m 
grzbietowy
6 2:45.97 PS 410 39.44 42.53 42.92 41.08 NT
50m 
motylkowy
14 34.40 PS 358 NT
Kategoria: 15 lat
515 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1883 pkt
8
50m 
klasyczny
3 36.67 515 36.68 36.68
100m 
klasyczny
1 1:21.35 +0,8 489 37.11 44.24 1:22.04 1:22.04
50m 
motylkowy
7 32.87 +6,5 410 35.14 35.14
200m 
zmienny
3 2:42.25 +1,3 469 33.60 45.22 45.53 37.90 2:44.36 2:44.36
Kategoria: 16-95 lat
523 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1036 pkt
9
50m 
dowolny
28 29.55 -2,4 513 28.63 28.85
100m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:02.25
200m 
dowolny
10 2:20.17 -3 523 32.09 35.39 36.40 36.29 2:16.14 2:16.14
400m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 4:54.91
Kategoria: 13 lat
414 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2206 pkt
10
100m 
dowolny
10 1:09.55 +22,1 410 32.94 36.61 1:09.25 1:29.32
200m 
dowolny
4 2:31.52 +3,8 414 35.07 38.96 38.74 38.75 2:37.47 2:37.47
400m 
dowolny
4 5:20.23 PS 402 36.82 40.28 41.60 41.08 41.67 41.23 40.41 37.14 NT
100m 
grzbietowy
3 1:21.28 PS 355 39.94 41.34 1:25.10
50m 
motylkowy
9 35.81 +17,9 317 43.63 43.63
100m 
motylkowy
4 1:22.15 +4,5 308 38.53 43.62 1:26.04 1:26.04
Kategoria: 14 lat
359 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1904 pkt
11
50m 
dowolny
24 29.72 PS 348 NT
100m 
dowolny
22 1:06.00 PS 359 32.35 33.65 1:04.56
200m 
dowolny
13 2:28.54 PS 323 34.37 38.70 38.78 36.69 NT
50m 
grzbietowy
19 36.83 PS 276 NT
100m 
grzbietowy
15 1:18.41 PS 289 38.86 39.55 NT
50m 
motylkowy
21 32.91 PS 309 NT
Kategoria: 15 lat
436 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2428 pkt
12
50m 
dowolny
14 27.56 +15,4 436 32.58 32.58
100m 
dowolny
18 1:02.21 +36,1 428 28.89 33.32 1:37.37 1:37.37
50m 
grzbietowy
9 32.58 +23,7 399 51.24 42.68
100m 
grzbietowy
5 1:10.26 +11,4 401 33.45 36.81 1:19.34 1:19.34
200m 
grzbietowy
6 2:37.26 PS 360 35.95 41.38 41.70 38.23 NT
50m 
motylkowy
14 30.12 +14,1 404 35.07 35.07
Kategoria: 14 lat
318 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1822 pkt
13
50m 
dowolny
35 31.17 +18,6 301 38.29 38.29
100m 
dowolny
33 1:08.66 +5,1 318 32.68 35.98 1:08.99 1:12.36
200m 
dowolny
20 2:36.57 PS 276 35.02 40.99 42.39 38.17 2:36.57
50m 
grzbietowy
15 35.26 +12,7 315 40.37 40.37
100m 
grzbietowy
14 1:17.54 PS 298 38.61 38.93 1:18.50
200m 
grzbietowy
9 2:44.52 PS 314 38.77 42.98 43.12 39.65 NT
Kategoria: 13 lat
255 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1283 pkt
14
50m 
dowolny
17 33.53 PS 242 NT
100m 
dowolny
13 1:13.94 PS 255 35.16 38.78 1:15.88
200m 
dowolny
9 2:52.19 PS 207 38.64 44.19 48.04 41.32 NT
50m 
grzbietowy
10 40.69 PS 205 NT
100m 
grzbietowy
11 1:29.10 PS 197 44.36 44.74 NT
100m 
klasyczny
7 1:41.18 PS 177 46.24 54.94 NT
Kategoria: 16-95 lat
490 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2763 pkt
15
400m 
dowolny
11 4:43.39 PS 468 30.52 33.96 35.72 36.99 36.55 37.31 37.02 35.32 5:05.88
50m 
klasyczny
12 32.93 +15,3 489 38.86 38.86
100m 
klasyczny
7 1:12.11 +16,3 490 33.61 38.50 1:26.18 1:26.18
200m 
klasyczny
10 2:41.42 +14,7 476 35.09 41.40 41.95 42.98 3:09.13 3:09.13
50m 
motylkowy
39 30.07 PS 406 NT
200m 
zmienny
13 2:30.57 PS 434 31.06 41.77 43.08 34.66 NT
Kategoria: 14 lat
368 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1855 pkt
16
50m 
dowolny
32 30.83 +13,5 311 35.63 35.63
50m 
klasyczny
6 36.21 +15,8 368 43.03 43.03
100m 
klasyczny
9 1:24.99 +17,1 299 40.50 44.49 1:42.46 1:42.46
200m 
klasyczny
11 3:12.72 PS 280 44.09 50.02 49.71 48.90 NT
50m 
motylkowy
26 33.76 PS 287 NT
200m 
zmienny
7 2:48.42 PS 310 35.94 46.34 47.58 38.56 2:47.83
Kategoria: 16-95 lat
492 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 927 pkt
17
50m 
dowolny
39 26.47 +1 492 27.04 26.73
100m 
dowolny
52 1:01.88 PS 435 28.79 33.09 NT
Konkurencja Uzyskany wynik Czas zgłoszenia
Msc Czas Pkt Kategoria
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #694
4x100m zmienny mężczyzn 6 4:44.66 386 kategoria: 16 - 95 lat NT
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #695
4x100m dowolny mężczyzn 7 4:21.14 374 kategoria: 16 - 95 lat 4:56.78
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #696
4x200m dowolny mężczyzn 3 9:46.48 363 kategoria: 16 - 95 lat NT
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #697
4x100m zmienny kobiet 3 4:50.97 496 kategoria: 16 - 95 lat NT
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #698
4x100m dowolny kobiet 3 4:18.75 534 kategoria: 16 - 95 lat 4:20.54
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #699
4x200m dowolny kobiet 2 9:47.69 484 kategoria: 16 - 95 lat 9:34.29
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 2 #700
4x100m zmienny kobiet 1 5:19.82 373 kategoria: 13 lat 5:27.50
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 2 #701
4x100m dowolny kobiet 1 4:38.80 427 kategoria: 13 lat 4:32.04
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 2 #702
4x200m dowolny kobiet 1 10:23.28 405 kategoria: 13 lat 10:17.15