Zawody

2020.10.16 - 17 :: Wrocław :: Lokalne zawody pływackie

XXXI Memoriał Marka Petrusewicza #385

Konkurencja Uzyskany wynik Czas
Msc Czas P Pkt Międzyczasy Zgłoszenia Najlepszy
Kategoria: 13-16 lat
50m 
dowolny
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 28.16
100m 
dowolny
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:03.25
50m 
grzbietowy
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 31.19
100m 
grzbietowy
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:07.50
50m 
motylkowy
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 30.64
100m 
zmienny
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:09.79
Kategoria: 13-16 lat
445 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2051 pkt
1
100m 
dowolny
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:06.52
200m 
dowolny
51 2:28.32 -0,6 412 15.39 18.23 18.76 19.43 19.75 19.83 19.41 17.52 2:27.47 2:27.47
50m 
grzbietowy
Eliminacje
45
33.91 433 17.05 16.86 33.91 33.91
100m 
grzbietowy
Eliminacje
41
1:11.87 445 16.84 17.72 18.93 18.38 1:11.89 1:11.89
50m 
motylkowy
Eliminacje
65
33.87 372 15.46 18.41 33.88 33.88
100m 
zmienny
Eliminacje
62
1:17.35 -0,5 389 15.71 19.43 24.30 17.91 1:16.94 1:16.94
Kategoria: 13-16 lat
358 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1546 pkt
2
50m 
dowolny
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 32.19
100m 
dowolny
Eliminacje
92
1:15.21 +8,9 298 16.53 19.58 20.22 18.88 1:17.04 1:22.60
50m 
grzbietowy
Eliminacje
66
36.12 +12 358 17.90 18.22 38.45 41.04
100m 
grzbietowy
Eliminacje
58
1:17.78 -0,2 351 18.03 20.03 20.54 19.18 1:17.60 1:17.60
50m 
klasyczny
Eliminacje
63
44.51 +5,8 264 20.14 24.37 47.23 47.23
50m 
motylkowy
Eliminacje
82
37.45 -1,3 275 17.21 20.24 36.96 36.96
Kategoria: 13-16 lat
526 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2024 pkt
3
50m 
dowolny
Eliminacje
46
28.39 +1 526 13.89 14.50 28.66 28.68
400m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. NT
50m 
klasyczny
Eliminacje
27
35.49 -2 521 15.93 19.56 34.79 34.79
100m 
klasyczny
Eliminacje
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:17.28
50m 
motylkowy
Eliminacje
40
31.40 +2,5 468 14.08 17.32 31.13 32.19
100m 
zmienny
Eliminacje
34
1:10.74 -0,2 509 14.32 19.20 19.88 17.34 1:09.67 1:10.57
Kategoria: 13-16 lat
432 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1687 pkt
4
50m 
dowolny
Eliminacje
111
27.05 +15,5 418 13.36 13.69 29.14 32.02
200m 
dowolny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 2:15.51
400m 
dowolny
30 4:45.53 PS 410 14.39 16.24 17.43 17.66 18.10 18.56 18.21 18.15 18.24 18.57 18.68 18.73 18.84 18.44 18.38 16.91 4:46.85
50m 
klasyczny
Eliminacje
41
33.52 +5,3 427 15.47 18.05 34.97 35.41
100m 
klasyczny
Eliminacje
35
1:13.54 +4,4 432 16.40 18.61 19.21 19.32 1:15.91 1:16.95
200m 
zmienny
NW (NT) NW - B: 0. - K: 00. 2:31.51