Zawodnik

Statystyka

  Licencja: (brak licencji pływackiej)
Mistrzostwa okręgu
Lokalne zawody pływackie
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
200m grzbietowy 25 2:33.87 465 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
2
50m dowolny 25 29.82 454 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
30
100m grzbietowy 25 1:11.54 451 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
28
50m grzbietowy 25 33.91 433 2019-05-25
697
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
24
200m dowolny 50 2:31.56 414 2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
1
100m zmienny 25 1:16.94 399 2019-05-25
697
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
19
400m zmienny 25 5:56.34 383 2019-06-22
669
PUCHAR MIAST PARTNERSKICH „KORONA LEGNICY 2019”
Legnica (POL)
1
50m motylkowy 25 33.87 372 2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
17
100m dowolny 50 1:13.92 342 2018-11-03
900
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
2
50m motylkowy 50 35.71 320 2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
3
50m klasyczny 25 41.92 318 2019-04-13
739
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
7
50m dowolny 50 37.87 246 2017-11-11
1257
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
2
100m klasyczny 25 1:49.20 186 2018-04-21
1096
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2018
Oleśnica (POL)
2
25m dowolny 25 19.40 164 2016-06-04
1782
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny (POL)
1
25m motylkowy 25 20.47 163 2017-02-03
1538
IV Zawody Pływackie o Puchar Wójta Osiecznica
Osiecznica (POL)
1
25m grzbietowy 25 22.94 146 2016-06-04
1782
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny (POL)
1
50m klasyczny 50 58.20 129 2017-06-24
1397
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołowskiego
Wołów (POL)
1
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
25m 25 19.40 164 ?
9 lat
2016-06-04
1782
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny (POL)
1
50m 25 29.82 454 II/14
13 lat
2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
30
50m 50 37.87 246 ?
10 lat
2017-11-11
1257
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
2
100m 25 1:05.06 82 II/14
14 lat
2021-03-13
39
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
20
100m 50 1:13.92 342 ?
11 lat
2018-11-03
900
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
2
200m 25 2:26.60 50 III/13
14 lat
2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
8
200m 50 2:31.56 414 ?
12 lat
2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
1
grzbietowy
25m 25 22.94 146 ?
9 lat
2016-06-04
1782
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny (POL)
1
50m 25 33.91 433 II/15
12 lat
2019-05-25
697
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
24
50m 25 33.91 433 II/15
13 lat
2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
24
50m 50 35.92 427 ?
12 lat
2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
5
100m 25 1:11.54 451 II/15
13 lat
2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
28
100m 50 1:16.40 437 ?
12 lat
2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
200m 25 2:33.87 465 II/14
13 lat
2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
2
klasyczny
25m 25 26.86 124 ?
9 lat
2016-06-04
1782
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny (POL)
1
50m 25 41.92 318 III/12
12 lat
2019-04-13
739
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
7
50m 50 58.20 129 ?
10 lat
2017-06-24
1397
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołowskiego
Wołów (POL)
1
100m 25 1:49.20 186 ?
11 lat
2018-04-21
1096
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2018
Oleśnica (POL)
2
motylkowy
25m 25 20.47 163 ?
10 lat
2017-02-03
1538
IV Zawody Pływackie o Puchar Wójta Osiecznica
Osiecznica (POL)
1
50m 25 33.87 372 III/13
13 lat
2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
17
50m 50 35.71 320 ?
12 lat
2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
3
zmienny
100m 25 1:16.94 399 III/13
12 lat
2019-05-25
697
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
19
200m 25 2:42.21 69 III/13
14 lat
2021-03-13
39
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
6
400m 25 5:56.34 383 ?
12 lat
2019-06-22
669
PUCHAR MIAST PARTNERSKICH „KORONA LEGNICY 2019”
Legnica (POL)
1
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
100m grzbietowy 25 1:13.22 79 2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
200m dowolny 25 2:26.60 50 2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
100m grzbietowy 25 1:11.55 96 2021-03-13
39
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
100m dowolny 25 1:05.06 82 2021-03-13
39
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
200m zmienny 25 2:42.21 69 2021-03-13
39
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
100m dowolny 25 1:05.70 447 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
50m dowolny 25 29.82 454 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
200m grzbietowy 25 2:33.87 465 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
100m grzbietowy 25 1:11.87 445 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
100m dowolny 25 1:05.84 444 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
200m zmienny 25 2:45.06 402 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m grzbietowy 25 1:11.54 451 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
50m grzbietowy 25 33.91 433 2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
100m grzbietowy 25 1:11.87 445 2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
200m dowolny 25 2:28.32 412 2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
50m motylkowy 25 33.87 372 2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
100m zmienny 25 1:17.35 389 2020-10-16
187
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
100m grzbietowy 25 1:11.89 445 2020-10-02
201
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
Lubań (POL)
50m motylkowy 25 33.88 372 2020-10-02
201
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
Lubań (POL)
50m dowolny 25 29.96 448 2020-10-02
201
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
Lubań (POL)