Zawodnik

Statystyka

  Licencja: (brak licencji pływackiej)
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
100m grzbietowy 50 1:12.31 504 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
5
50m grzbietowy 50 34.00 499 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
7
100m grzbietowy 25 1:09.28 497 2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
29
200m grzbietowy 50 2:36.75 487 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
3
200m dowolny 25 2:20.97 480 2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
9
100m dowolny 50 1:06.47 470 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
3
200m dowolny 50 2:25.33 469 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
2
50m dowolny 50 30.46 469 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
3
200m grzbietowy 25 2:33.87 465 2020-12-04
293
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda ()
2
50m dowolny 25 29.82 454 2020-12-04
293
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda ()
30
400m dowolny 50 5:09.31 446 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
2
50m grzbietowy 25 33.91 433 2020-10-16
342
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław ()
24
100m zmienny 25 1:16.94 399 2019-05-25
852
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice ()
19
400m zmienny 25 5:56.34 383 2019-06-22
824
PUCHAR MIAST PARTNERSKICH „KORONA LEGNICY 2019”
Legnica ()
1
100m motylkowy 25 1:15.65 376 2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
1
50m motylkowy 25 33.87 372 2020-10-16
342
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław ()
17
50m klasyczny 25 41.92 318 2019-04-13
894
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica ()
7
100m klasyczny 25 1:49.20 186 2018-04-21
1251
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2018
Oleśnica ()
2
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
25m 25 19.40 164 ?
9 lat
2016-06-04
1937
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny ()
1
50m 25 29.82 454 II/14
13 lat
2020-12-04
293
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda ()
30
50m 50 30.46 469 II/14
14 lat
2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
3
100m 25 1:05.06 82 II/14
14 lat
2021-03-13
194
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa ()
20
100m 50 1:06.47 470 II/14
14 lat
2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
3
200m 25 2:20.97 480 II/14
14 lat
2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
9
200m 50 2:25.33 469 ?
14 lat
2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
2
400m 50 5:09.31 446 ?
14 lat
2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
2
grzbietowy
25m 25 22.94 146 ?
9 lat
2016-06-04
1937
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny ()
1
50m 25 33.91 433 II/15
13 lat
2020-10-16
342
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław ()
24
50m 25 33.91 433 II/15
12 lat
2019-05-25
852
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice ()
24
50m 50 34.00 499 II/15
14 lat
2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
7
100m 25 1:09.28 497 II/16
14 lat
2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
29
100m 50 1:12.31 504 II/15
14 lat
2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
5
200m 25 2:33.87 465 II/14
13 lat
2020-12-04
293
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda ()
2
200m 50 2:36.75 487 II/14
14 lat
2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
3
klasyczny
25m 25 26.86 124 ?
9 lat
2016-06-04
1937
Ogólnopolskie Zawody w Sprincie - Brzeg Dolny 2016
Brzeg Dolny ()
1
50m 25 41.92 318 III/12
12 lat
2019-04-13
894
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica ()
7
50m 50 58.20 129 ?
10 lat
2017-06-24
1552
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wołowskiego
Wołów ()
1
100m 25 1:49.20 186 ?
11 lat
2018-04-21
1251
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2018
Oleśnica ()
2
motylkowy
25m 25 20.47 163 ?
10 lat
2017-02-03
1693
IV Zawody Pływackie o Puchar Wójta Osiecznica
Osiecznica ()
1
50m 25 33.87 372 III/13
13 lat
2020-10-16
342
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław ()
17
50m 50 35.71 320 ?
12 lat
2019-03-30
908
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole ()
3
100m 25 1:15.65 376 III/13
14 lat
2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
1
zmienny
100m 25 1:16.94 399 III/13
12 lat
2019-05-25
852
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice ()
19
200m 25 2:42.21 69 III/13
14 lat
2021-03-13
194
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa ()
6
400m 25 5:56.34 383 ?
12 lat
2019-06-22
824
PUCHAR MIAST PARTNERSKICH „KORONA LEGNICY 2019”
Legnica ()
1
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
400m dowolny 50 5:09.31 446 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
50m grzbietowy 50 34.10 495 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
100m grzbietowy 50 1:13.45 481 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
200m grzbietowy 50 2:36.95 485 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
200m grzbietowy 50 2:36.75 487 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
50m dowolny 50 30.46 469 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
100m grzbietowy 50 1:12.31 504 2021-07-01
84
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
Olsztyn ()
100m grzbietowy 25 1:09.28 497 2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
100m motylkowy 25 1:15.65 376 2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
200m dowolny 25 2:20.97 480 2021-06-26
89
X Puchar Prezesa DOZP
Legnica ()
200m grzbietowy 50 2:38.90 467 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
200m dowolny 50 2:25.33 469 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
100m grzbietowy 50 1:13.47 481 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
50m grzbietowy 50 34.00 499 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
100m dowolny 50 1:06.47 470 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
400m dowolny 50 5:11.97 435 2021-05-28
118
Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera
Wrocław ()
100m grzbietowy 25 1:13.22 79 2021-03-20
187
Swim Mania edycja II
Wrocław ()
200m dowolny 25 2:26.60 50 2021-03-20
187
Swim Mania edycja II
Wrocław ()
200m zmienny 25 2:42.21 69 2021-03-13
194
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa ()
100m grzbietowy 25 1:11.55 96 2021-03-13
194
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa ()