Terminarz | Podsumowanie

Zawody:

pt, 2-3 października 2020
Lubań | 25m | Miting
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
pt, 16-17 października 2020
Wrocław | 25m | Miting
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza

Zawodnik

Statystyka

  Licencja: 101101600032
Mistrzostwa okręgu
Lokalne zawody pływackie
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
100m dowolny 50 1:02.25 573 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
9
200m dowolny 50 2:16.14 571 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
3
50m grzbietowy 50 32.87 557 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
6
50m dowolny 50 28.85 552 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
8
100m zmienny 25 1:08.87 552 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
25
200m dowolny 25 2:16.51 529 2019-02-15
587
V ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
Osiecznica (POL)
11
50m dowolny 25 28.43 524 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
30
100m dowolny 25 1:02.39 522 2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
21
50m grzbietowy 25 31.89 521 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
22
100m grzbietowy 50 1:13.59 492 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
4
200m zmienny 25 2:34.75 488 2018-12-07
657
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2018
Nowa Ruda (POL)
8
50m motylkowy 25 31.40 468 2019-04-27
516
XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica
Świebodzice (POL)
14
100m klasyczny 25 1:20.28 468 2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
16
400m dowolny 25 5:01.87 468 2018-10-19
706
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
2
50m klasyczny 25 36.99 464 2018-10-19
706
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
25
200m zmienny 50 2:43.28 460 2019-03-30
544
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
50m klasyczny 50 39.16 423 2018-11-03
691
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
6
200m klasyczny 25 3:06.55 375 2017-12-08
1021
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2017
Nowa Ruda (POL)
1
50m motylkowy 50 36.77 293 2017-11-11
1048
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
50m 25 28.43 524 II/16
14 lat
2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
30
50m 50 28.85 552 II/16
14 lat
2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
8
100m 25 1:02.39 522 II/16
14 lat
2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
21
100m 50 1:02.25 573 II/17,18
14 lat
2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
9
200m 25 2:16.51 529 II/15
14 lat
2019-02-15
587
V ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
Osiecznica (POL)
11
200m 50 2:16.14 571 II/16
14 lat
2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
3
400m 25 5:01.87 468 III/13
13 lat
2018-10-19
706
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
2
grzbietowy
50m 25 31.89 521 II/16
14 lat
2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
22
50m 50 32.87 557 II/16
14 lat
2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
6
100m 25 1:09.77 490 II/15
12 lat
2017-09-30
1090
III Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego 2017
Brzeg Dolny (POL)
17
100m 50 1:13.59 492 II/14
14 lat
2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
4
klasyczny
50m 25 36.99 464 II/14
13 lat
2018-10-19
706
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
25
50m 50 39.16 423 ?
13 lat
2018-11-03
691
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
6
100m 25 1:20.28 468 II/15
14 lat
2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
16
200m 25 3:06.55 375 III/13
12 lat
2017-12-08
1021
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2017
Nowa Ruda (POL)
1
motylkowy
25m 25 19.11 200 ?
10 lat
2015-05-08
1966
XIV Momoriał Włodka Zarembowicza
Wrocław (POL)
1
50m 25 31.40 468 II/16
14 lat
2019-04-27
516
XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica
Świebodzice (POL)
14
50m 50 36.77 293 ?
12 lat
2017-11-11
1048
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
100m 25 1:23.24 282 III/12
13 lat
2018-05-12
866
Charytatywne zawody pływackie „PRZYJACIELE DLA ADAMA”
Rudna (POL)
3
zmienny
100m 25 1:08.87 552 II/17,18
14 lat
2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
25
200m 25 2:34.75 488 II/15
13 lat
2018-12-07
657
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2018
Nowa Ruda (POL)
8
200m 50 2:43.28 460 ?
14 lat
2019-03-30
544
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
50m klasyczny 25 37.86 429 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m zmienny 25 1:08.87 552 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m dowolny 25 28.43 524 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m grzbietowy 25 31.89 521 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m dowolny 50 1:04.87 506 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
100m grzbietowy 50 1:13.68 490 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
50m klasyczny 50 39.40 415 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
100m grzbietowy 50 1:13.59 492 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
50m dowolny 50 28.86 551 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
100m dowolny 50 1:04.13 524 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
50m dowolny 50 29.01 543 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
50m dowolny 50 28.87 551 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
50m grzbietowy 50 34.11 499 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
200m dowolny 50 2:16.14 571 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
100m dowolny 50 1:02.62 563 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
200m dowolny 50 2:16.86 562 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
100m dowolny 50 1:02.25 573 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
50m dowolny 50 28.85 552 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
50m grzbietowy 50 32.87 557 2019-07-05
447
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
50m dowolny 25 28.47 522 2019-04-27
516
XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica
Świebodzice (POL)