Zawodnik

Statystyka

  Licencja: 101101600032
Mistrzostwa Polski Juniorów
msc.10:1 msc.12:1 msc.17:1 msc.18:1 msc.20:1
Mistrzostwa okręgu
Lokalne zawody pływackie
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
100m dowolny 50 1:02.25 573 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
9
200m dowolny 50 2:16.14 571 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
3
50m grzbietowy 50 32.87 557 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
6
50m dowolny 50 28.85 552 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
8
100m zmienny 25 1:08.87 552 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
27
200m dowolny 25 2:14.97 547 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
13
100m dowolny 25 1:01.75 538 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
24
50m dowolny 25 28.39 526 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
32
50m grzbietowy 25 31.89 521 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
23
200m zmienny 25 2:31.65 518 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
11
100m grzbietowy 50 1:13.59 492 2019-11-09
555
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
4
100m klasyczny 25 1:20.28 468 2019-04-13
765
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
16
400m dowolny 25 5:01.87 468 2018-10-19
941
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
2
50m motylkowy 25 31.40 468 2019-04-27
751
XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica
Świebodzice (POL)
16
50m klasyczny 25 36.99 464 2018-10-19
941
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
25
200m zmienny 50 2:43.28 460 2019-03-30
779
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
50m klasyczny 50 39.16 423 2018-11-03
926
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
6
200m klasyczny 25 3:06.55 375 2017-12-08
1256
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2017
Nowa Ruda (POL)
1
50m motylkowy 50 36.77 293 2017-11-11
1283
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
50m 25 28.39 526 II/16
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
32
50m 50 28.85 552 II/16
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
8
100m 25 1:01.75 538 II/16
15 lat
2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
24
100m 50 1:02.25 573 II/17,18
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
9
200m 25 2:14.97 547 II/15
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
13
200m 50 2:16.14 571 II/16
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
3
400m 25 5:01.87 468 III/13
13 lat
2018-10-19
941
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
2
grzbietowy
50m 25 31.89 521 II/16
14 lat
2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
23
50m 50 32.87 557 II/16
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
6
100m 25 1:09.77 490 II/15
12 lat
2017-09-30
1325
III Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego 2017
Brzeg Dolny (POL)
18
100m 50 1:13.59 492 II/14
14 lat
2019-11-09
555
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
4
klasyczny
50m 25 36.99 464 II/14
13 lat
2018-10-19
941
XXIX Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
25
50m 50 39.16 423 ?
13 lat
2018-11-03
926
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
6
100m 25 1:20.28 468 II/15
14 lat
2019-04-13
765
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
16
200m 25 3:06.55 375 III/13
12 lat
2017-12-08
1256
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2017
Nowa Ruda (POL)
1
motylkowy
25m 25 19.11 200 ?
10 lat
2015-05-08
2201
XIV Momoriał Włodka Zarembowicza
Wrocław (POL)
1
50m 25 31.40 468 II/16
14 lat
2019-04-27
751
XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica
Świebodzice (POL)
16
50m 50 36.77 293 ?
12 lat
2017-11-11
1283
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
100m 25 1:23.24 282 III/12
13 lat
2018-05-12
1101
Charytatywne zawody pływackie „PRZYJACIELE DLA ADAMA”
Rudna (POL)
3
zmienny
100m 25 1:08.87 552 II/17,18
14 lat
2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
27
200m 25 2:31.65 518 II/16
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
11
200m 50 2:43.28 460 ?
14 lat
2019-03-30
779
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
200m zmienny 25 2:31.95 515 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
100m zmienny 25 1:10.52 514 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
200m dowolny 25 2:14.97 547 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
100m dowolny 25 1:01.79 537 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
200m zmienny 25 2:31.65 518 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
50m dowolny 25 28.39 526 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
50m motylkowy 25 31.52 462 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m grzbietowy 25 1:10.01 481 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
200m zmienny 25 2:36.40 473 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m dowolny 25 1:01.85 536 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m dowolny 25 1:01.75 538 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
50m grzbietowy 25 31.96 518 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
100m zmienny 25 1:09.69 533 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
50m dowolny 25 29.21 483 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
200m dowolny 25 2:18.06 511 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
50m motylkowy 25 32.09 438 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
50m klasyczny 25 37.86 429 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m zmienny 25 1:08.87 552 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m dowolny 25 28.43 524 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m grzbietowy 25 31.89 521 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)