Zawodnik

Statystyka

  Licencja: (brak licencji pływackiej)
Mistrzostwa okręgu
Lokalne zawody pływackie
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
200m klasyczny 25 2:32.97 484 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
5
100m klasyczny 25 1:10.88 482 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
17
50m klasyczny 25 32.79 456 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
13
200m dowolny 25 2:11.16 434 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
6
50m dowolny 25 27.05 418 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
5
1500m dowolny 25 18:58.18 413 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
1
400m dowolny 25 4:45.53 410 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
1
100m dowolny 25 1:00.90 401 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
5
200m zmienny 25 2:30.57 385 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
5
50m motylkowy 25 30.06 378 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
6
100m zmienny 25 1:11.01 354 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
3
200m dowolny 50 2:26.62 336 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
1
100m dowolny 50 1:08.29 324 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
2
200m klasyczny 50 3:09.13 300 2019-03-30
779
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
1
50m klasyczny 50 38.86 297 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
4
100m klasyczny 50 1:26.18 290 2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
4
50m dowolny 50 32.76 260 2019-03-30
779
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
50m 25 27.05 418 II/15
15 lat
2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
5
50m 50 32.76 260 ?
14 lat
2019-03-30
779
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
100m 25 1:00.90 401 II/14
15 lat
2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
5
100m 50 1:08.29 324 ?
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
2
200m 25 2:11.16 434 II/14
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
6
200m 50 2:26.62 336 ?
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
1
400m 25 4:45.53 410 III/13
15 lat
2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
1
1500m 25 18:58.18 413 ?
14 lat
2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
1
klasyczny
50m 25 32.79 456 II/15
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
13
50m 50 38.86 297 ?
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
4
100m 25 1:10.88 482 II/16
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
17
100m 50 1:26.18 290 ?
14 lat
2019-07-05
682
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
Olsztyn (POL)
4
200m 25 2:32.97 484 II/15
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
5
200m 50 3:09.13 300 ?
14 lat
2019-03-30
779
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
1
motylkowy
50m 25 30.06 378 II/14
15 lat
2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
6
zmienny
100m 25 1:11.01 354 III/13
14 lat
2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
3
200m 25 2:30.57 385 II/14
15 lat
2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
5
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
50m motylkowy 25 30.06 378 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
200m klasyczny 25 2:32.97 484 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
200m dowolny 25 2:11.16 434 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
100m klasyczny 25 1:10.88 482 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
50m klasyczny 25 32.79 456 2020-12-11
157
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu
Łódź (POL)
100m klasyczny 25 1:12.26 455 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
200m zmienny 25 2:30.57 385 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m dowolny 25 1:00.90 401 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
50m motylkowy 25 31.04 344 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
50m dowolny 25 27.05 418 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
100m klasyczny 25 1:13.54 432 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
50m klasyczny 25 33.52 427 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
400m dowolny 25 4:45.53 410 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
1500m dowolny 25 18:58.18 413 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m klasyczny 25 35.41 362 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m zmienny 25 1:11.01 354 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
200m klasyczny 25 2:44.08 392 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m klasyczny 25 1:16.95 377 2019-11-29
535
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m dowolny 25 1:04.85 332 2019-10-26
569
XVI MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
50m motylkowy 25 34.44 251 2019-10-26
569
XVI MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)