Zawodnik

Statystyka

  Licencja: (brak licencji pływackiej)
Lokalne zawody pływackie
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
100m klasyczny 25 1:24.03 289 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
15
50m dowolny 25 31.02 277 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
9
200m zmienny 25 2:49.48 270 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
4
50m motylkowy 25 34.14 258 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
9
100m dowolny 25 1:10.74 256 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
9
50m klasyczny 25 40.14 248 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
10
200m klasyczny 25 3:11.33 247 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
4
100m zmienny 25 1:22.25 228 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
5
50m klasyczny 50 43.03 219 2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
50m dowolny 50 35.63 202 2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
100m dowolny 50 1:20.30 199 2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
100m klasyczny 50 1:42.46 173 2018-11-03
900
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
100m grzbietowy 25 1:21.41 2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
2
200m dowolny 25 2:32.66 2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
3
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
50m 25 31.02 277 III/12
13 lat
2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
9
50m 50 35.63 202 ?
12 lat
2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
100m 25 1:10.74 256 III/12
13 lat
2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
9
100m 50 1:20.30 199 ?
12 lat
2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
200m 25 2:32.66 III/12
14 lat
2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
3
grzbietowy
100m 25 1:21.41 III/12
14 lat
2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
2
klasyczny
50m 25 40.14 248 III/12
13 lat
2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
10
50m 50 43.03 219 ?
12 lat
2019-03-30
753
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
2
100m 25 1:24.03 289 III/13
13 lat
2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
15
100m 50 1:42.46 173 ?
11 lat
2018-11-03
900
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
200m 25 3:11.33 247 III/12
13 lat
2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
4
motylkowy
50m 25 34.14 258 III/12
13 lat
2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
9
zmienny
100m 25 1:22.25 228 III/12
13 lat
2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
5
200m 25 2:49.48 270 III/12
13 lat
2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
4
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
100m grzbietowy 25 1:21.41 2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
200m dowolny 25 2:32.66 2021-03-20
32
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
200m klasyczny 25 3:11.33 247 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
50m dowolny 25 31.02 277 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
100m klasyczny 25 1:25.24 277 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
200m zmienny 25 2:49.48 270 2020-12-04
138
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
100m klasyczny 25 1:24.03 289 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
200m zmienny 25 2:52.02 258 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m dowolny 25 1:10.74 256 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
50m motylkowy 25 34.14 258 2020-11-21
151
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m zmienny 25 1:22.25 228 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
50m dowolny 25 32.45 243 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
50m klasyczny 25 40.14 248 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
50m motylkowy 25 37.31 198 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
100m dowolny 25 1:12.75 235 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
100m klasyczny 25 1:32.52 217 2020-01-31
446
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
100m dowolny 25 1:14.96 215 2019-11-29
509
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
200m klasyczny 25 3:25.02 201 2019-11-29
509
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
200m zmienny 25 3:01.36 220 2019-11-29
509
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m dowolny 25 33.34 224 2019-11-29
509
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)