Terminarz | Podsumowanie

Zawody:

pt, 2-3 października 2020
Lubań | 25m | Miting
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
pt, 16-17 października 2020
Wrocław | 25m | Miting
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza

Zawodnik

Statystyka

  Licencja: (brak licencji pływackiej)
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
200m dowolny 25 2:53.23 259 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
1
100m dowolny 25 1:19.16 255 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
11
50m dowolny 25 36.59 246 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
16
50m motylkowy 25 39.23 240 2019-10-26
334
XVI MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
7
100m grzbietowy 25 1:29.55 232 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
6
50m dowolny 50 39.26 219 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
2
50m grzbietowy 50 45.37 212 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
3
100m zmienny 25 1:34.80 211 2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
4
50m grzbietowy 25 44.22 195 2019-02-15
587
V ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
Osiecznica (POL)
10
100m dowolny 50 1:29.32 194 2019-03-30
544
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
1
50m motylkowy 50 43.63 175 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
3
50m klasyczny 50 54.73 155 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
50m 25 36.59 246 ?
11 lat
2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
16
50m 50 39.26 219 ?
11 lat
2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
2
100m 25 1:19.16 255 ?
11 lat
2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
11
100m 50 1:29.32 194 ?
11 lat
2019-03-30
544
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)
1
200m 25 2:53.23 259 ?
11 lat
2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
1
grzbietowy
50m 25 44.22 195 ?
11 lat
2019-02-15
587
V ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
Osiecznica (POL)
10
50m 50 45.37 212 ?
11 lat
2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
3
100m 25 1:29.55 232 ?
11 lat
2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
6
klasyczny
50m 25 1:00.11 108 ?
10 lat
2018-09-29
726
Mityng Pływacki na Wodnej Nucie
Opole (POL)
4
50m 50 54.73 155 ?
11 lat
2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
1
motylkowy
50m 25 39.23 240 ?
11 lat
2019-10-26
334
XVI MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
7
50m 50 43.63 175 ?
11 lat
2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
3
zmienny
100m 25 1:34.80 211 ?
11 lat
2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
4
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
50m dowolny 25 36.59 246 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
200m dowolny 25 2:53.23 259 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m motylkowy 25 40.89 211 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m grzbietowy 25 1:29.55 232 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
100m dowolny 25 1:19.16 255 2019-11-29
300
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019
Nowa Ruda (POL)
50m motylkowy 50 43.63 175 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
50m klasyczny 50 54.73 155 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
50m grzbietowy 50 45.37 212 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
50m dowolny 50 39.26 219 2019-11-09
320
Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice
Gliwice (POL)
100m dowolny 25 1:21.13 237 2019-10-26
334
XVI MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
50m motylkowy 25 39.23 240 2019-10-26
334
XVI MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m grzbietowy 25 1:32.10 213 2019-10-26
334
XVI MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
50m dowolny 25 37.43 239 2019-05-25
488
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
50m motylkowy 25 43.08 181 2019-05-25
488
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
50m grzbietowy 25 44.58 190 2019-05-25
488
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
100m zmienny 25 1:37.35 197 2019-05-25
488
IV Integracyjne Zawody Pływackie o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy
Krośnice (POL)
100m zmienny 25 1:34.80 211 2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
50m dowolny 25 38.58 209 2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
50m grzbietowy 25 44.43 192 2019-04-13
530
VII Międzynarodowego Mitingu Oleśnica 2019
Oleśnica (POL)
100m dowolny 50 1:29.32 194 2019-03-30
544
Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Mityng na Wodnej Nucie
Opole (POL)