Swim Mania edycja II

2021.03.20 :: Wrocław :: Lokalne zawody pływackie
2
Złote
1
Srebrny
1
Brązowy
4
Zawodników
9
Startów
8
Życiówek
0
Rekordów klubu
+12
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
26
2:46.61
 FS
100m 
grzbietowy
 
35
1:29.91
 
Horosiewicz Paulina 12 lat, 2009
Kategoria: 12 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Kłak Adam 10 lat, 2011
Kategoria: 10-11 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
50
1:38.50
 FS
50m 
grzbietowy
 
37
45.82
 FS
Kłak Monika 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
14
2:35.47
 PB
100m 
grzbietowy
 
15
1:21.61
 PB
Laszczak Aleksandra 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
129 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
9
2:26.60
 PB
50
100m 
grzbietowy
 
2
1:13.22
 
79
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
18
2:41.37
 FS
100m 
grzbietowy
 
12
1:22.07
 
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
190 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
1
2:23.21
 PB
90
100m 
grzbietowy
 
1
1:12.85
 
100
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
36 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
22
2:39.04
 FS
100m 
grzbietowy
 
8
1:17.27
 
36
Sławińska Olivia 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
19
2:42.76
 PB
100m 
grzbietowy
 
21
1:25.10
 
Drzycimski Maciej 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Horosiewicz Radosław 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Kobuszyński Jakub 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Pańka Oliwier 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
33
2:36.57
 PB
100m 
grzbietowy
 
21
1:18.50
 
Wołodko Wiktor 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszych startów
0 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
28
2:32.66
 PB
100m 
grzbietowy
 
32
1:21.41
 PB
Ziembicki Borys 10 lat, 2011
Kategoria: 10-11 lat
0 punktów za najlepszych startów
145 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
9
1:18.63
 FS
73
50m 
grzbietowy
 
9
40.79
 FS
72

~~~~~~Swim Mania edycja II~~~~~~