XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica

8
Złotych
8
Srebrnych
2
Brązowe
12
Zawodników
36
Startów
16
Życiówek
1
Rekord klubu
+6
Laszczak Aleksandra 12 lat, 2007
Kategoria: 12 lat
424 punkty za najlepszy start
1128 punkty za wszystkie starty
3. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
100m 
grzbietowy
 
1
1:13.20
 PB
424
50m 
motylkowy
 
2
34.63
 
348
100m 
zmienny
 
2
1:19.73
 
356
Misiewicz Hanna 11 lat, 2008
Kategoria: 11 lat
265 punktów za najlepszy start
766 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
8
35.72
 
264
50m 
grzbietowy
 
1
39.93
 PB
265
100m 
grzbietowy
 
2
1:28.91
 PB
237
Piskorska Marta 12 lat, 2007
Kategoria: 12 lat
220 punktów za najlepszy start
599 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
16
37.94
 FS
220
50m 
grzbietowy
 
7
43.06
 FS
211
100m 
grzbietowy
 
5
1:39.71
 FS
168
Sławińska Olivia 13 lat, 2006
Kategoria: 13 lat
486 punktów za najlepszy start
1389 punktów za wszystkie starty
1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
klasyczny
 
1
36.41
 
486
100m 
klasyczny
 
1
1:20.26
 CB
469
50m 
motylkowy
 
2
32.19
 PB
434
Wilgosz Maria 14 lat, 2005
Kategoria: 14 lat
527 punktów za najlepszy start
1517 punktów za wszystkie starty
2. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
dowolny
 
2
28.47
 PB
522
50m 
motylkowy
 
1
31.40
 PB
468
100m 
zmienny
 
1
1:09.92
 PB
527
Zhuk Daria 16 lat, 2003
Kategoria: 16 lat
502 punkty za najlepszy start
1375 punkty za wszystkie starty
1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
dowolny
 
5
30.64
 
419
50m 
klasyczny
 
1
36.03
 
502
100m 
klasyczny
 
1
1:21.08
 
454
Kobuszyński Jakub 13 lat, 2006
Kategoria: 13 lat
255 punktów za najlepszy start
743 punktów za wszystkie starty
100m 
grzbietowy
 
4
1:17.62
 
250
50m 
klasyczny
 
5
40.74
 PB
238
50m 
motylkowy
 
5
34.36
 
255
Pańka Oliwier 12 lat, 2007
Kategoria: 12 lat
147 punktów za najlepszy start
411 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
14
38.34
 
147
50m 
grzbietowy
 
2
43.43
 
133
100m 
klasyczny
 
8
1:49.33
 PB
131
Wierzbicki Igor 14 lat, 2005
Kategoria: 14 lat
393 punkty za najlepszy start
1092 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
9
28.65
 PB
353
100m 
dowolny
 
15
1:01.34
 PB
393
100m 
grzbietowy
 
2
1:09.59
 PB
346
Wierzbicki Kamil 10 lat, 2009
Kategoria: 10 lat
75 punktów za najlepszy start
130 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
11
47.95
 
75
50m 
grzbietowy
 
10
58.39
 
55
Wołodko Oskar 14 lat, 2005
Kategoria: 14 lat
291 punktów za najlepszy start
817 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
19
32.49
 
242
50m 
klasyczny
 
5
38.10
 PB
291
100m 
klasyczny
 
6
1:24.60
 
284
Wołodko Wiktor 12 lat, 2007
Kategoria: 12 lat
203 punkty za najlepszy start
579 punkty za wszystkie starty
50m 
klasyczny
 
2
42.94
 PB
203
100m 
klasyczny
 
3
1:35.20
 PB
199
50m 
motylkowy
 
8
38.79
 
177

Zmagania w Świebodzicach za nami. Ogólnie udział brało 390 zawodników z 31 klubów, nasza reprezentacja liczyła 12 osób w składzie Laszczak Aleksandra, Misiewicz Hanna, Piskorska Marta, Sławińska Olivia, Wilgosz Maria, Zhuk Daria, Kobuszyński Jakub, Pańka Olivier, Wierzbicki Igor, Wierzbicki Kamil, Wołodko Oskar, Wołodko Wiktor . Zajęliśmy 5 miejsce w rankingu medalowym zdobywając 18 medali w tym 8 złotych, 8 srebrnych i 2 brązowe.

Laszczak Aleksandra: złoto-100m grzbietem, srebro za 50m motylem i 100m zmianą (trzecia w klasyfikacji ogólnej 12 lat) Misiewicz Hanna: złoto- 50m grzbietem i srebro za 100m grzbietem Sławińska Olivia: złoto- 50m i 100m klasykiem oraz srebro za 50m motylkiem (pierwsza w klasyfikacji ogólnej 13 lat) Wilgosz Maria: złoto- 50m motylkiem i 100m zmianą oraz srebro za 50m dowolnym (druga w klasyfikacji ogólnej 14 lat) Zhuk Daria: złoto- 50m i 100m klasykiem (pierwsza w klasyfikacji ogólnej 16 lat) Pańka Olivier: srebro- 50m grzbietem Wierzbicki Igor: srebro- 100m grzbietem Wołodko Wiktor: srebro- 50m klasykiem i brąz za 100m klasykiem

Dodatkowo sztafeta dziewcząt w kategorii 13 lat i młodsi w składzie: Sławińska Olivia, Piskorska Marta, Laszczak Aleksandra i Misiewicz Hanna zajęły trzecie miejsce. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i wspaniałą organizację imprezy, wiernym kibicom za doping oraz zawodnikom za postawę i dostarczenie wielu emocji. Dziękujemy także gminie Jelcz-Laskowice za współfinansowanie udziału naszych zawodników w zawodach.

Jarek Laszczak

~~~~~~XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Klubu Kibica~~~~~~