Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat Strefa Lubuska i Dolnośląska

2020.12.04-05 :: Nowa Ruda :: Lokalne zawody pływackie
2
Złote
4
Srebrne
1
Brązowy
8
Zawodników
34
Starty
21
Życiówek
0
Rekordów klubu
+7
Cholewa Zuzanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
295 punktów za najlepszy start
781 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
11
34.43
 PB
295
100m 
dowolny
 
19
1:19.11
 
256
100m 
grzbietowy
 
13
1:29.56
 
230
Laszczak Aleksandra 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
465 punktów za najlepszy start
1811 punktów za wszystkie starty
7. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
dowolny
 
10
29.82
 PB
454
100m 
dowolny
 
7
1:05.70
 PB
447
100m 
grzbietowy
 
3
1:11.87
 
445
200m 
grzbietowy
 
2
2:33.87
 PB
465
Misiewicz Hanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
433 punkty za najlepszy start
1348 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
4
30.30
 PB
433
100m 
dowolny
 
8
1:11.32
 PB
349
100m 
grzbietowy
 
7
1:20.69
 PB
314
100m 
motylkowy
 
8
1:26.43
 PB
252
Piebiak Nicola 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
490 punktów za najlepszy start
1871 punktów za wszystkie starty
1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
dowolny
 
2
29.68
 PB
461
100m 
dowolny
 
1
1:03.70
 PB
490
400m 
dowolny
 
1
4:59.10
 FS
478
100m 
grzbietowy
 
2
1:12.02
 PB
442
Piskorska Marta 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
347 punktów za najlepszy start
1022 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
17
32.82
 
341
100m 
dowolny
 
12
1:12.40
 PB
334
100m 
grzbietowy
 
7
1:18.55
 
341
200m 
grzbietowy
 
5
2:49.53
 FS
347
Włodarczyk Maja 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
311 punktów za najlepszy start
842 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
10
33.83
 PB
311
100m 
dowolny
 
14
1:14.94
 
301
100m 
motylkowy
 
9
1:29.12
 PB
230
Pańka Oliwier 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
290 punktów za najlepszy start
1055 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
13
30.63
 PB
288
100m 
dowolny
 
14
1:07.82
 PB
290
100m 
grzbietowy
 
12
1:17.83
 PB
247
100m 
klasyczny
 
12
1:30.66
 PB
230
Wołodko Wiktor 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
277 punktów za najlepszy start
794 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
14
31.02
 PB
277
100m 
klasyczny
 
6
1:25.24
 
277
200m 
klasyczny
 
5
3:11.33
 PB
247
200m 
zmienny
 
10
2:49.48
 PB
270

~~~~~~Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat Strefa Lubuska i Dolnośląska~~~~~~