XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO

2020.11.21 :: Legnica :: Lokalne zawody pływackie
5
Złotych
6
Srebrnych
2
Brązowe
12
Zawodników
48
Startów
33
Życiówki
1
Rekord klubu
+8
Cholewa Zuzanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
303 punkty za najlepszy start
1055 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
11
1:14.77
 PB
303
100m 
grzbietowy
 
12
1:28.15
 PB
241
50m 
motylkowy
 
8
37.62
 PB
272
200m 
zmienny
 
11
3:16.15
 FS
239
Laszczak Aleksandra 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
451 punktów za najlepszy start
1297 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
11
1:05.84
 PB
444
100m 
grzbietowy
 
4
1:11.54
 PB
451
50m 
motylkowy
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
 
7
2:45.06
 PB
402
Misiewicz Hanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
346 punktów za najlepszy start
954 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
8
1:11.56
 PB
346
100m 
grzbietowy
 
5
1:21.80
 PB
302
50m 
motylkowy
 
6
36.16
 PB
306
Piebiak Nicola 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
463 punkty za najlepszy start
1746 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:04.92
 PB
463
100m 
grzbietowy
 
1
1:13.40
 PB
418
50m 
motylkowy
 
1
31.76
 CB
452
200m 
zmienny
 
2
2:43.57
 FS
413
Piskorska Marta 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
342 punkty za najlepszy start
1256 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
28
1:13.74
 PB
316
100m 
grzbietowy
 
11
1:18.42
 
342
50m 
motylkowy
 
18
36.84
 PB
289
200m 
zmienny
 
15
3:00.07
 FS
309
Sławińska Olivia 14 lat, 2006
Kategoria: 13-15 lat
488 punktów za najlepszy start
965 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
6
1:03.79
 
488
100m 
klasyczny
 
2
1:19.80
 
477
50m 
motylkowy
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Wilgosz Maria 15 lat, 2005
Kategoria: 13-15 lat
536 punktów za najlepszy start
1952 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
2
1:01.85
 PB
536
100m 
grzbietowy
 
2
1:10.01
 
481
50m 
motylkowy
 
3
31.52
 
462
200m 
zmienny
 
2
2:36.40
 
473
Włodarczyk Maja 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
314 punkty za najlepszy start
1165 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
9
1:13.91
 PB
314
100m 
grzbietowy
 
7
1:22.70
 PB
292
50m 
motylkowy
 
7
37.46
 PB
275
200m 
zmienny
 
7
3:05.24
 FS
284
Kobuszyński Jakub 14 lat, 2006
Kategoria: 13-15 lat
366 punktów za najlepszy start
1046 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
14
1:02.80
 PB
366
100m 
grzbietowy
 
7
1:11.53
 PB
319
50m 
motylkowy
 
13
30.53
 PB
361
200m 
zmienny
 
17
2:40.37
 PB
319
Pańka Oliwier 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
261 punktów za najlepszy start
943 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
37
1:10.29
 PB
261
100m 
grzbietowy
 
17
1:20.19
 PB
226
100m 
klasyczny
 
19
1:33.17
 
212
200m 
zmienny
 
25
2:55.37
 PB
244
Wołodko Oskar 15 lat, 2005
Kategoria: 13-15 lat
455 punktów za najlepszy start
1585 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
10
1:00.90
 PB
401
100m 
klasyczny
 
2
1:12.26
 PB
455
50m 
motylkowy
 
15
31.04
 PB
344
200m 
zmienny
 
4
2:30.57
 PB
385
Wołodko Wiktor 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
289 punktów za najlepszy start
803 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
38
1:10.74
 PB
256
100m 
klasyczny
 
9
1:24.03
 PB
289
50m 
motylkowy
 
27
34.14
 PB
258
200m 
zmienny
 
23
2:52.02
 PB
258

~~~~~~XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO~~~~~~