Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu

2020.12.11-13 :: Łódź :: Mistrzostwa Polski Juniorów
2
Zawodników
11
Startów
9
Życiówek
0
Rekordów klubu
+1
Wilgosz Maria 15 lat, 2005
Kategoria: 15 lat
547 punktów za najlepszy start
2642 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
36
28.39
 PB
526
100m 
dowolny
Eliminacje
 
29
1:01.79
 
537
200m 
dowolny
Eliminacje
 
25
2:14.97
 PB
547
100m 
zmienny
Eliminacje
 
27
1:10.52
 
514
200m 
zmienny
Eliminacje
 
19
2:31.95
 PB
515
200m 
zmienny
Finał
 
18
2:31.65
 PB
518
Wołodko Oskar 15 lat, 2005
Kategoria: 15 lat
484 punkty za najlepszy start
2234 punkty za wszystkie starty
200m 
dowolny
Eliminacje
 
53
2:11.16
 PB
434
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
42
32.79
 PB
456
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
35
1:10.88
 PB
482
200m 
klasyczny
Eliminacje
 
25
2:32.97
 PB
484
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
77
30.06
 PB
378

~~~~~~Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu~~~~~~

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat Strefa Lubuska i Dolnośląska

2020.12.04-05 :: Nowa Ruda :: Lokalne zawody pływackie
2
Złote
4
Srebrne
1
Brązowy
8
Zawodników
34
Starty
21
Życiówek
0
Rekordów klubu
+7
Cholewa Zuzanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
295 punktów za najlepszy start
781 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
11
34.43
 PB
295
100m 
dowolny
 
19
1:19.11
 
256
100m 
grzbietowy
 
13
1:29.56
 
230
Laszczak Aleksandra 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
465 punktów za najlepszy start
1811 punktów za wszystkie starty
7. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
dowolny
 
10
29.82
 PB
454
100m 
dowolny
 
7
1:05.70
 PB
447
100m 
grzbietowy
 
3
1:11.87
 
445
200m 
grzbietowy
 
2
2:33.87
 PB
465
Misiewicz Hanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
433 punkty za najlepszy start
1348 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
4
30.30
 PB
433
100m 
dowolny
 
8
1:11.32
 PB
349
100m 
grzbietowy
 
7
1:20.69
 PB
314
100m 
motylkowy
 
8
1:26.43
 PB
252
Piebiak Nicola 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
490 punktów za najlepszy start
1871 punktów za wszystkie starty
1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
dowolny
 
2
29.68
 PB
461
100m 
dowolny
 
1
1:03.70
 PB
490
400m 
dowolny
 
1
4:59.10
 FS
478
100m 
grzbietowy
 
2
1:12.02
 PB
442
Piskorska Marta 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
347 punktów za najlepszy start
1022 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
17
32.82
 
341
100m 
dowolny
 
12
1:12.40
 PB
334
100m 
grzbietowy
 
7
1:18.55
 
341
200m 
grzbietowy
 
5
2:49.53
 FS
347
Włodarczyk Maja 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
311 punktów za najlepszy start
842 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
10
33.83
 PB
311
100m 
dowolny
 
14
1:14.94
 
301
100m 
motylkowy
 
9
1:29.12
 PB
230
Pańka Oliwier 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
290 punktów za najlepszy start
1055 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
13
30.63
 PB
288
100m 
dowolny
 
14
1:07.82
 PB
290
100m 
grzbietowy
 
12
1:17.83
 PB
247
100m 
klasyczny
 
12
1:30.66
 PB
230
Wołodko Wiktor 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
277 punktów za najlepszy start
794 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
14
31.02
 PB
277
100m 
klasyczny
 
6
1:25.24
 
277
200m 
klasyczny
 
5
3:11.33
 PB
247
200m 
zmienny
 
10
2:49.48
 PB
270

~~~~~~Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat Strefa Lubuska i Dolnośląska~~~~~~

XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO

2020.11.21 :: Legnica :: Lokalne zawody pływackie
5
Złotych
6
Srebrnych
2
Brązowe
12
Zawodników
48
Startów
33
Życiówki
1
Rekord klubu
+8
Cholewa Zuzanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
303 punkty za najlepszy start
1055 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
11
1:14.77
 PB
303
100m 
grzbietowy
 
12
1:28.15
 PB
241
50m 
motylkowy
 
8
37.62
 PB
272
200m 
zmienny
 
11
3:16.15
 FS
239
Laszczak Aleksandra 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
451 punktów za najlepszy start
1297 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
11
1:05.84
 PB
444
100m 
grzbietowy
 
4
1:11.54
 PB
451
50m 
motylkowy
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
 
7
2:45.06
 PB
402
Misiewicz Hanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
346 punktów za najlepszy start
954 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
8
1:11.56
 PB
346
100m 
grzbietowy
 
5
1:21.80
 PB
302
50m 
motylkowy
 
6
36.16
 PB
306
Piebiak Nicola 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
463 punkty za najlepszy start
1746 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:04.92
 PB
463
100m 
grzbietowy
 
1
1:13.40
 PB
418
50m 
motylkowy
 
1
31.76
 CB
452
200m 
zmienny
 
2
2:43.57
 FS
413
Piskorska Marta 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
342 punkty za najlepszy start
1256 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
28
1:13.74
 PB
316
100m 
grzbietowy
 
11
1:18.42
 
342
50m 
motylkowy
 
18
36.84
 PB
289
200m 
zmienny
 
15
3:00.07
 FS
309
Sławińska Olivia 14 lat, 2006
Kategoria: 13-15 lat
488 punktów za najlepszy start
965 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
6
1:03.79
 
488
100m 
klasyczny
 
2
1:19.80
 
477
50m 
motylkowy
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Wilgosz Maria 15 lat, 2005
Kategoria: 13-15 lat
536 punktów za najlepszy start
1952 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
2
1:01.85
 PB
536
100m 
grzbietowy
 
2
1:10.01
 
481
50m 
motylkowy
 
3
31.52
 
462
200m 
zmienny
 
2
2:36.40
 
473
Włodarczyk Maja 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
314 punkty za najlepszy start
1165 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
9
1:13.91
 PB
314
100m 
grzbietowy
 
7
1:22.70
 PB
292
50m 
motylkowy
 
7
37.46
 PB
275
200m 
zmienny
 
7
3:05.24
 FS
284
Kobuszyński Jakub 14 lat, 2006
Kategoria: 13-15 lat
366 punktów za najlepszy start
1046 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
14
1:02.80
 PB
366
100m 
grzbietowy
 
7
1:11.53
 PB
319
50m 
motylkowy
 
13
30.53
 PB
361
200m 
zmienny
 
17
2:40.37
 PB
319
Pańka Oliwier 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
261 punktów za najlepszy start
943 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
37
1:10.29
 PB
261
100m 
grzbietowy
 
17
1:20.19
 PB
226
100m 
klasyczny
 
19
1:33.17
 
212
200m 
zmienny
 
25
2:55.37
 PB
244
Wołodko Oskar 15 lat, 2005
Kategoria: 13-15 lat
455 punktów za najlepszy start
1585 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
10
1:00.90
 PB
401
100m 
klasyczny
 
2
1:12.26
 PB
455
50m 
motylkowy
 
15
31.04
 PB
344
200m 
zmienny
 
4
2:30.57
 PB
385
Wołodko Wiktor 13 lat, 2007
Kategoria: 13-15 lat
289 punktów za najlepszy start
803 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
38
1:10.74
 PB
256
100m 
klasyczny
 
9
1:24.03
 PB
289
50m 
motylkowy
 
27
34.14
 PB
258
200m 
zmienny
 
23
2:52.02
 PB
258

~~~~~~XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO~~~~~~

Swim Mania Dolnośląska Liga Pływacka III edycja

2020.10.24 :: Wrocław :: Lokalne zawody pływackie
Złotych
2
Srebrne
Brązowych
3
Zawodników
5
Startów
4
Życiówki
1
Rekord klubu
+3
Misiewicz Hanna 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
391 punktów za najlepszy start
391 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
9
32.36
 PB
391
Piebiak Nicola 12 lat, 2008
Kategoria: 12 lat
485 punktów za najlepszy start
881 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
2
30.11
 PB
485
200m 
zmienny
 
2
2:51.69
 CB
396
Pańka Oliwier 13 lat, 2007
Kategoria: 13 lat
272 punkty za najlepszy start
522 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
21
1:12.36
 PB
272
200m 
zmienny
 
19
3:00.94
 FS
250

~~~~~~Swim Mania Dolnośląska Liga Pływacka III edycja~~~~~~

poprzednia
     

strona
 ... 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 

następna