Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 12-latków i 13-latków

26-27 lis 2021 ⁕ Nowa Ruda ⁕ 25m ⁕ Lokalne zawody pływackie
4
Złote
Srebrnych
Brązowych
3
Zawodników
12
Starty
7
Życiówek
0
Rekordów klubu
+3
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
452 punkty za najlepszy start
1613 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
7
29.86
 PB
452
100m 
dowolny
 
9
1:07.56
 
411
400m 
dowolny
 
8
5:17.81
 PB
398
100m 
grzbietowy
 
7
1:17.71
 PB
352
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
543 punkty za najlepszy start
2118 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
1
28.09
 
543
100m 
dowolny
 
1
1:02.10
 
529
400m 
dowolny
 
1
4:47.61
 
538
100m 
grzbietowy
 
1
1:08.77
 PB
508
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
426 punktów za najlepszy start
1604 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
13
31.13
 PB
399
100m 
dowolny
 
8
1:06.75
 PB
426
400m 
dowolny
 
5
5:14.14
 
412
100m 
motylkowy
 
4
1:16.22
 PB
367

~~~~~~Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 12-latków i 13-latków~~~~~~

XXXII Memoriał Marka Petrusewicza

11-12 lis 2021 ⁕ Wrocław ⁕ 25m ⁕ Międzynarodowe zawody pływackie
0
Zawodników
0
Startów
0
Życiówek
0
Rekordów klubu

~~~~~~XXXII Memoriał Marka Petrusewicza~~~~~~

Puchar Sprintu Night&Lights 2021

6 lis 2021 ⁕ Gliwice ⁕ 50m ⁕ Lokalne zawody pływackie
Złotych
Srebrnych
2
Brązowe
12
Zawodników
42
Starty
20
Życiówek
1
Rekord klubu
+10
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
402 punkty za najlepszy start
1103 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
32
32.06
 PB
402
100m 
dowolny
Eliminacje
 
35
1:13.14
 PB
353
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
27
34.73
 PB
348
Horosiewicz Paulina 12 lat, 2009
Kategoria: 12 lat
277 punktów za najlepszy start
745 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
27
36.28
 FS
277
100m 
dowolny
Eliminacje
 
24
1:25.52
 FS
221
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
14
46.83
 FS
247
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
446 punktów za najlepszy start
1199 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
23
30.98
 PB
446
100m 
dowolny
Eliminacje
 
29
1:10.02
 
402
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
25
34.60
 PB
351
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
571 punktów za najlepszy start
1602 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
2
28.53
 CB
571
50m 
dowolny
Finał
 
3
28.62
 
565
100m 
dowolny
Eliminacje
 
8
1:04.57
 
513
100m 
dowolny
Finał
 
3
1:03.04
 
551
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
9
1:13.52
 FS
480
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
472 punkty za najlepszy start
1297 punkty za wszystkie starty
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
10
34.65
 PB
472
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
14
1:16.51
 
426
100m 
grzbietowy
Finał
 
?
 
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
15
33.16
 PB
399
Wilgosz Maria 16 lat, 2005
Kategoria: 15 lat i starsi
534 punkty za najlepszy start
1504 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
6
30.03
 
489
50m 
dowolny
Finał
 
5
30.30
 
476
100m 
dowolny
Eliminacje
 
7
1:05.98
 
481
100m 
dowolny
Finał
 
4
1:06.65
 
467
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
2
33.24
 
534
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
407 punktów za najlepszy start
1123 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
Eliminacje
 
28
1:09.77
 
407
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
26
34.66
 PB
350
100m 
motylkowy
Eliminacje
 
12
1:17.52
 PB
366
100m 
motylkowy
Finał
 
?
 
Drzycimski Maciej 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
411 punktów za najlepszy start
1195 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
13
28.11
 PB
411
50m 
dowolny
Finał
 
?
 
100m 
dowolny
Eliminacje
 
16
1:03.36
 PB
405
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
15
30.77
 PB
379
Pańka Oliwier 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
356 punktów za najlepszy start
996 punktów za wszystkie starty
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
12
34.17
 PB
346
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
9
1:13.15
 PB
356
100m 
grzbietowy
Finał
 
10
1:14.18
 
341
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
18
39.02
 PB
294
Paprocki Piotr 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
263 punkty za najlepszy start
772 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
60
32.72
 PB
260
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
24
40.46
 FS
263
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
18
1:30.41
 PB
249
Wołodko Wiktor 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
380 punktów za najlepszy start
1002 punktów za wszystkie starty
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
10
35.81
 PB
380
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
12
1:23.25
 
318
100m 
klasyczny
Finał
 
10
1:22.49
 
327
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
33
33.43
 PB
295
Żerek Roman 33 lat, 1988
Kategoria: 15 lat i starsi
466 punktów za najlepszy start
853 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
17
26.96
 
466
100m 
dowolny
Eliminacje
 
16
1:04.34
 
387

~~~~~~Puchar Sprintu Night&Lights 2021~~~~~~

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Otwarcie Sezonu na Termach

25 wrz 2021 ⁕ Poznań ⁕ 25m ⁕ Lokalne zawody pływackie
3
Złote
4
Srebrne
1
Brązowy
8
Zawodników
40
Startów
25
Życiówek
1
Rekord klubu
+7
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
368 punktów za najlepszy start
1674 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
11
1:12.75
 
329
200m 
dowolny
 
7
2:40.77
 
324
50m 
grzbietowy
 
9
37.68
 PB
313
50m 
motylkowy
 
7
34.02
 PB
368
100m 
zmienny
 
7
1:20.95
 PB
340
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
451 punktów za najlepszy start
2026 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
7
29.88
 PB
451
100m 
dowolny
 
6
1:07.69
 
409
200m 
dowolny
 
4
2:28.08
 PB
414
50m 
grzbietowy
 
5
35.50
 PB
375
50m 
motylkowy
 
6
33.74
 PB
377
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
549 punktów za najlepszy start
2571 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
1
28.00
 CB
549
100m 
dowolny
 
1
1:01.47
 PB
546
400m 
dowolny
 
1
4:51.54
 
516
50m 
grzbietowy
 
2
32.42
 PB
492
200m 
grzbietowy
 
2
2:33.16
 FS
468
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
445 punktów za najlepszy start
2085 punktów za wszystkie starty
100m 
grzbietowy
 
2
1:12.51
 PB
433
200m 
grzbietowy
 
2
2:36.94
 PB
435
50m 
motylkowy
 
6
33.00
 PB
403
100m 
motylkowy
 
7
1:16.13
 FS
369
100m 
zmienny
 
7
1:14.00
 PB
445
Wilgosz Maria 16 lat, 2005
Kategoria: 15 lat i starsi
531 punktów za najlepszy start
2549 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
14
28.55
 
518
100m 
dowolny
 
9
1:02.03
 
531
200m 
dowolny
 
8
2:18.87
 
502
400m 
dowolny
 
10
4:58.04
 PB
483
50m 
grzbietowy
 
6
31.92
 
515
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
434 punkty za najlepszy start
1919 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
11
31.42
 PB
388
100m 
dowolny
 
7
1:08.09
 PB
401
200m 
dowolny
 
3
2:25.77
 PB
434
50m 
motylkowy
 
9
34.36
 PB
357
100m 
motylkowy
 
5
1:18.26
 
339
Drzycimski Maciej 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
378 punktów za najlepszy start
1796 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
12
27.86
 PB
378
100m 
dowolny
 
13
1:03.13
 PB
360
200m 
dowolny
 
9
2:18.20
 PB
371
400m 
dowolny
 
10
4:59.25
 FS
356
50m 
motylkowy
 
15
31.43
 PB
331
Paprocki Piotr 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
268 punktów za najlepszy start
1258 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
20
31.67
 FS
257
100m 
dowolny
 
22
1:12.43
 PB
238
50m 
klasyczny
 
7
39.12
 FS
268
100m 
klasyczny
 
8
1:27.56
 PB
252
200m 
klasyczny
 
6
3:12.44
 FS
243

~~~~~~Ogólnopolskie Zawody Pływackie Otwarcie Sezonu na Termach ~~~~~~

poprzednia
     

strona
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 

następna